İlk kez 'helikopter taksi' keyfi!

KAYSERİ'DE ilk kez helikopter taksi ile havada taksi keyfi yaşanmaya başladı.

İlk kez 'helikopter taksi' keyfi!

Hava taksi’ sayesinde gökyüzünde özel seyahat keyfiyle tanıştı.‘Kayseri Helikopter’, iş gezileri, düğün, sağlık, turizm ve prodüksiyon hizmetleri ile müşterilerine özel ayrıcalıklar sunuyor.

Koçoğlu Holding’e bağlı Skyline Ulaşım Ticaret AŞ tarafından yürütülen ‘hava taksi’ hizmeti ile ilgili bilgi veren Skyline Genel Müdürü Adnan Koç, ‘hava taksi’nin kentteki iş dünyası, düğün, sağlık, ekstrem sporlar, turizm ve prodüksiyon hizmetlerine yenilik getireceğini söyledi. 

Ticaret, sanayi, eğitim, turizm ve sağlık hizmetlerinde Orta Anadolu’nun en gelişmiş kentlerinden olan Kayserinin, özel helikopter hizmetine ihtiyaç duyar hale geldiğini belirten Genel Müdür Koç, “Kayseri artık, tüm Türkiye’de ve dünyada gerek sanayi, gerek ticaret alanında rüştünü ispatlamış bir kent. 4 üniversitesi, çok sayıda hastanesi ve gelişen turizmi ile de Orta Anadolu’nun merkezi konumundaki Kayseri’de, bu gelişmeler bir takım ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. ‘Hava taksi’ iş dünyasının, sağlık, turizm, düğün ve prodüksiyon sektörünün söz konusu ihtiyaçlarını giderecek en modern araç olacak.” diye konuştu.

19 yıldan bu yana benzer hizmetleri en güvenilir biçimde veren Skyline Ulaşım Ticaret AŞ’nin aynı kalite ve güvenilirliği ‘Kayseri Helikopter’ ile de sürdüreceğini kaydeden İşletme Müdürü ve Kaptan Pilot İsmail Türk ise şunları söyledi: “Hava taksi hizmeti ile uzak iş seyahatleri iş adamları için dert olmaktan çıkacak. İş adamları özel uçuş imkanı ile iş seyahatlerini daha hızlı ve güvenilir gerçekleştirebilecek.

Erciyes Master Planı ile kış turizminin önemli merkezlerinden olan ve aynı zamanda Kapadokya’nın da bir parçası olan kentte, konuklarımız Kayseri ve çevresindeki doğal ve tarihi güzellikleri kuşbakışı görebilme imkanı bulacak. Kayakçılar, Avrupa’nın birçok kayak merkezinde olduğu gibi Erciyes’te de heliski yapabilecek.

Çiftler, düğün arabasında devrim yaşayacak; Flamingo Tesislerinin de organizasyonları ile hayatlarına düğün arabası ile değil, ‘hava taksi’ ile gökyüzünde adım atacak. ‘Hava taksi’, acil hastalar için daha hızlı ambulans hizmeti sunacak. Bunun yanı sıra, Kayseri ve çevresindeki illerde film ve belgesel çekim yapmak isteyen prodüksiyon şirketleri de, en güzel çekimlerini gökyüzünden yapabilecek.” 


‘Hava taksi’ hizmetinin kişi başı 89 Euro’ya alınabileceğini dile getiren Skyline İşletme Müdürü ve Kaptan Pilot İsmail Türk, “Konuklarımız ‘hava taksi’ ile modern ve hızlı dünyanın gereksinimlerini en modern ve en hızlı biçimde, üstelik de Skyline Ulaşım Ticaret AŞ güvencesinde alabilecek.” ifadelerini kullandı. Kaptan Pilot İsmail Türk, ‘hava taksi’ hizmetinden yararlanmak isteyenlerin, www.kayserihelikopter.com internet adresinden bilgi alabileceklerini sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2014, 11:06

YORUM EKLE