Burçlar, Ortaklaşa hareket gerekiyor

Bugün ne yapılabilir ? Bu dönemde her ne kadar daha bağımsız ve kendimize göre hareket etmek istesek de, ortak koşulları ve hassasiyetleri gözetmek durumundayız.

Burçlar, Ortaklaşa hareket gerekiyor
Bugün ne yapılabilir ?
Bu dönemde her ne kadar daha bağımsız ve kendimize göre hareket etmek istesek de, ortak koşulları ve hassasiyetleri gözetmek durumundayız. Gün boyunca ilişkilerden, özellikle ailevi konulardan tecrübe edebileceğimiz durumlar var. Tek başına karar almak çok cazip gelse de, başkalarının da düşüncelerini almak gerekiyor.
 
Nelerden kaçınmalı ?
Gün içinde evdeki hesabın çarşıya uymadığı koşullarla karşılaşabiliriz. Daha fazla uzlaşı gereği var. Sonuçta bizi bağlayan, sorumluluk getiren kişilerle görüşmek durumundayız. Yaşlı kişilerle, geleneklerle ilgili uğraşlar gündeme gelebilir.

Koç: Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün geçmişe yönelik konular gündeme gelebilir. Güven ve istikrar arayışı içine girebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda kalıcı ve geleneksel yöntemleri tercih edebilirsiniz. Bu yöndeki planlarınızı hayata geçirme uğraşı içine gireceksiniz. Gün içinde babaya dair konularda hareketlilik yaşanabilir. Fikir birliği sağlamak daha kolay olacak.

Boğa: Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hareketli ve enerjik bir gününüzdesiniz. Eğitime dair uğraşlarınız daha öncelikli hale gelebilir. İletişim trafiğinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan tanıdıkları ziyaret etmeniz gerekebilir. Postane veya banka gibi yerlerdeki işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Ticari alanlarda yeni gelişmeler olabilir.

İkizler: Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)
Para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Gelirleriniz ve giderlerinizle ilgili yeni bir bütçe oluşturmanız gerekebilir. İşe dair konularda çaba göstermeniz gereken durumlar var. İş ortamınızı yetenekleriniz açısından kısıtlayıcı bulabilirsiniz. Ancak gerçekçi ve pratik davranmak sizin için daha olumlu gözüküyor.

Yengeç: Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün yeni başlangıçlar ve ilişkiler konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. İlişkilerinize dair meselelerde davranış değişiklikleri gündeme gelebilir. İsteklerinizi dile getirmekte daha cesur olacaksınız. Ayrıca diyete ve spora başlamak için uygun bir gündesiniz. Kişisel önceliklerinizle ilgili kararlılığınızı koruyun.

Aslan: Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Duygusal dalgalanmalar ve içsel süreçler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde olup bitenleri anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Yaşayacağınız duygusal dalgalanmaları kontrol altına almaya çalışmalısınız. İşe dair konularda rakipleriniz size zor anlar yaşatabilir. Dikkatli ve tedbirli olmanızda fayda var.

Başak: Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşe dair konularda hareketli bir gündesiniz. Gün içinde sizi zorlayacak durumlar oluşabilir. İletişim becerileriniz ve yakın çevrenizle olan paylaşımlarınız istediğiniz sonuçlara ulaşmanızda önemli bir rol oynayacak. Yaşça büyük, erkek figürler işten yana size destek olabilir. İşinize olan bağlılığınızı ve disiplinli yönlerinizi göstermeye bakın.

Terazi: Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyer hedefleriniz ve tanınma konuları öne çıkıyor. Başarılı olma isteğiniz artacak. Üstlerinizle olan iletişiminizde diplomatik bir dil kullanmak faydalı olabilir. Çalışmalarınızda detayları önemli hale gelebilir. Gün içinde anneye ve anneliğe dair bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Biraz fazla korumacı davranma eğilimindesiniz.

Akrep: Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)
Felsefi konular ve uzaklara dair planlarınız öncelik kazanabilir. Bakış açınızı değiştirecek durumlar oluşabilir. Yeni düşünceler ve deneyimlere dair gelişmeler gözüküyor. Öte yandan bu durum hayatınızın diğer alanlarındaki dengeleri zorlayabilir. Kararlarınızı hayata geçirirken acele etmemeye özen gösterin.

Yay:Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün sürprizlerle dolu gözüküyor. Para ve işe dair konularda yeni gelişmeler var. Ortaklı paralarınız ve işleriniz için sağduyulu davranmalı, dönüşüm fırsatlarını beklemelisiniz. Öte yandan düşüncelerinizi dile getirmekte acele etmeyin. Ani tepkileriniz yüzünden zor durumlara düşebilirsiniz. Daha kontrollü olmanız gerekiyor.

Oğlak: Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)
Uzlaşma ve anlaşma konularında bazı gelişmeler olabilir. Bir süredir devam eden davalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Gün içinde rakiplerinizin sizi bir parça endişelendirdiği durumlar oluşabilir. Ancak bu durumun dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Eşinizle ilgili durumlarda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Destekleyici davranın.

Kova: Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)
İş ve çalışma konuları öne çıkıyor. Çaba göstermeniz gereken durumlar oluşabilir. Acele etmeden işlerinizi sırayla halletmeye bakın. Alacağınız hizmetlerde kusur arama eğilimindesiniz. Size yardımcı olan kişilere daha anlayışlı yaklaşmaya dikkat edin. Sağlığınızla ilgili bazı ufak şikayetleriniz tekrar edebilir.

Balık: Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)
Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artıyor. Sanatsal çalışmalarınız başarı getirebilir. Kendinizi ifade etmekte daha rahat ve etkili olacaksınız. Yine de işe dair konularda daha dikkatli ve sakin olmanız gerekebilir. Gün içinde zevklere yönelik harcamalarınız olabilir. Akşam vakti arkadaşlarla bir araya gelebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2014, 19:37

YORUM EKLE