İşte hangi böcek senin kişiliğini yansıtıyor?

Küçük dostlarımız olan böceklerin insanlar üzerindeki kişilik analizini anlatacağım. Hangi böcekler aslında senin kişiliğini yansıtıyor biliyor muydunuz? Haydi başlayalım sorgulamaya.

İşte hangi böcek senin kişiliğini yansıtıyor?

Uğur Böceği Narin ve zararsız olan bu böcekler bizlere uğur getirdiğini düşünürüz. Sevimli görünümleriyle etkileniriz. Bu böceğin kişiliğini taşıyan insanlar da genel olarak ortama neşe getiren ve sevimli yüzleriyle başka insanların yüzünde tebessüm oluşturacak bir enerjiye sahiptirler. Tartışmaktan ziyade uzlaşmaktan yanadırlar. İnsanlarla uzun bir süre küs kalmaktan korkarlar. O yüzden kalp kırma konusunda hassas davranırlar.

Akrep

Arkanızdan iş çevirip hançerlemeyi seven insanların böceğidir. Onlara iyi davranıp sürekli affederseniz dahi asla akıllanmayacaklardır. Sizlerin yüzüne söyleyemeyecek kadar korkak kişilikleri vardır. Genellikle gıybet yaparlar ve dedikoduyu aşırı severler. Sizin yüzünüze gülüp arkanızdan atıp tutan kişilerdir. İntikam duyguları çok fazla gelişmiştir. Kendisine zarar verildiği zaman o kişiyi ne yapıp edip kesinlikle zarar verecektir. Kindar olduklarından dolayı bu insanlar korkak olsalar da bulaşmamak en güzelidir.

Helikopter Böceği

Yalnızlıktan hoşlanan insanların böceğidir. Hassas ve narin bir karakterleri vardır. Yaz mevsimleri daha çok severler çünkü onlar doğaya düşkündürler. Dış görünümleri bu insanların genel olarak çekicidir.Uzun boylu olurlar ve sahip olduğu göz yapısı diğer insanlara göre daha etkileyicidir.

Ateş Böceği

Gece hayatları aktif olan insanların böceğidir. Sosyal yaşantıları o kişilerin gece 12 den sonra başlar. Eğlenmeyi çok iyi bilen kişilerdir ve sizleri üzgünken bile eğlendirebilecek bir yapıya sahiptirler. İnsanlara asla zarar verme gibi bir olayları yoktur aksine faydaları dokunur. Sizin kalbinize bir ışık saçarak etkileyebilir ve aşık olabilirsiniz. Çünkü karakterleriyle sizleri etkisi altına alacaktır. Bu insanların ayrıca kendisine çeken gizemli kişilikleri vardır.

Cırcır Böceği

Konuşkan yapısıyla bilinen insanların böceğidir. Dedikodu yapmayı aşırı severler ve bu insanlar boşta olsa konuşmak isterler. Yalnız başlarına kalmak onlar için en büyük korkudur. Arkadaşlarıyla gezmek ve onlarla sohbet etmekten mutlu olurlar. Bazen konuşkan yapıları gereğiyle karşı tarafı bıktırabilir ve soğumasına neden olurlar. Çünkü karşı tarafı dinlemekten çok hep ben konuşayım o dinlesin düşüncesi hakimdir. Pek zararları yoktur etrafa karşı. Saf bir kalpleri olduğundan bazen olmadık yerde söylemiş olduğu bir cümle yüzünden başlarından bela eksik olmaz.

Sümüklü Böcek

Başkalarına yapışan yılışık insanların böceğidir. Bu tip insanlar ısrarcı olmayı aşırı severler. İstenmediği halde ısrarla yanınızda bulunurlar. İnsanların başlarına bela olurlar ve saplantı haline getirerek size zarar verebilirler. Kendi dünyasının içerisinde yaşarlar ve oraya başka bir insanı da yanına almak ister. Genel olarak karşı cinsten birisini severse onu asla aldatmaz ve ömrünün sonuna kadar severler. Dediğim gibi biraz fazla sıcak kanlı olduklarından dolayı yılışıklık fazla olmaktadır. Önüne gelenle samimi olma çabaları vardır. Yeni tanıştığı insanla bile sanki 10 yıldır dostuymuş gibi davranma huyları vardır. Haliyle ilk başta itici olsa da bazen ihtiyaç duyabilirsiniz sevgisine.

Kelebek

Dış görünüşleriyle etkileyen insanların böceğidir. Onların kendilerine has güzellikleriyle başka kişilerin ilgi odağı olurlar. Duygusal bir yapıya sahip oldukları için kırılgan bir ruhları olmaktadır. Çok hassas olduğu için alıngan bir kişilikleri vardır. Onlar kötü sözden ve kaba kuvvetten asla hoşlanmazlar. Tek istedikleri şu kısa hayatta sevdiğine kavuşmak ve onunla beraber huzurlu bir yaşam sürmektir.

Çekirge

Yalan söylemeyi aşırı seven ve karakterleri oturmamış insanların böceğidir. Yalanların başına getireceğini sonuçları umursamadan karşı tarafı kandırarak mutlu olurlar. Yalan bir hayatın üzerinden yaşamayı aşırı severler ve karşı tarafın duygularını hiçe sayarlar. Karşı tarafı kandırma konusunda başarılı olduğu için zannedersiniz ki size asla ihanet etmeyeceğini lakin zaman gelecek yalanları suyun üstüne çıktığı zaman kahredeceksiniz. Çünkü bu insanlarda vicdan yoktur. Menfaatlerine göre yalakalık yapmayı severler. İşleri bittiği zaman bir çekirge gibi oradan uzaklaşarak gider.

Peygamber Devesi

Zeki ve tembel insanların böceğidir. Yavaş bir hareketleri vardır ve gözleri iridir. Gözlerinin iriliği kadınlarda büyük avantaj sağlar. Üşengeç tavırlarıyla zaten onları toplum içinde anlamanız kolaydır. Zeki olduklarından profesyonel bir şekilde sizinle oynayabilir. Ona zarar vermek yerine iyi geçinmeye bakın. Aksi halde sizlerden intikam almak için sabırla planını yaparak zayıf noktanızdan vurabilir ansızın. Genel olarak insanlar tarafından sevilseler de tembelliklerinden şikayetçi olurlar. Gün boyunca uyumak onlar için en büyük hobidir.

Sinek

İnsanları gereksiz yere sinir etmekten hoşlanan insanların böceğidir. Amaçları yoktur ve boş şeylerle uğraşmayı severler. Temizlikten çok pislikten hoşlanırlar. Onlar için bir düzen yoktur. Dağınık ortamlarda yaşamak daha cazip gelir. Hayal kurmazlar ve insanların sinir olmasından beslenen bir kişilikleri olduğundan ne yaptıklarını çözemezsiniz. Eşek şakalarıyla popülerdir ve bazen aşırıya kaçtıklarından kendilerine düşman edinirler.

Sivrisinek

İnsanlara fiziksel olarak değil de manevi olarak zarar veren insanların böceğidir. Sizlerin canlarını içten acıtırlar. Aldatma konusunda üstlerine yoktur. Sizleri rahatlıkla kandırabilirler ve bunu gerçekten başarılı bir şekilde süslenmiş edebiyatlarıyla yaparlar. Size kendisini öyle tanıtır ki kafanızda onu mükemmel biri olarak tanırsınız lakin göründükleri gibi değillerdir. Çapkınlığıyla bilinirler ve insanları baştan çıkartmayı çok severler.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2017, 23:07

YORUM EKLE