Tuncay Şanlı son noktayı koydu

Tarsus İdmanyurdu Maçı sonrası Sakaryaspor Teknik Direktörü Tuncay Şanlı ile Sakaryaspor taraftarları arasında yaşandığı ifade edilen gerginlik gündemdeydi.

Tuncay Şanlı son noktayı koydu

Tüm bu yaşananları Tuncay Şanlı'ya sorduk.İşte Şanlı'nın çarpıcı açıklamaları.

İki gündür Sakaryaspor Teknik Direktörü Tuncay Şanlı ile Sakaryaspor taraftarları arasında  Tarsus İdmanyurdu maçının bitimi ile yaşandığı ifade edilen gerginlik konuşuluyor.
 
 Peki; işin aslı ne idi.Şanlı tüm bunlara ne diyordu.Tüm bu soruların cevabını bulmak için Tuncay Şanlı'yı aradım.Ben yaşananları sordum; o da cevapladı..
           

Şunu çok net olarak ifade edeyim.Bizim en önemli itici gücümüz,en büyük destekçimiz taraftarımız. Onların desteği bizim açımızdan çok önemli.Zaten bunu her zaman dile getiriyorum.Benim onlarla aramda bir sorun olması mümkün mü ? Sanırım bazı yanlış anlaşılmalar var..''
 
  Burada araya giriyorum; ''Hocam maç sonu evsahibi taraftar ile Sakaryaspor taraftarı arasında yaşanan gerginlikte,bizim taraftarlarımızın olduğu tribünde tel örgülere çıkarak diyaloglarınız var.Neden oraya gittiniz.
 
   Onuda anlatayım..Ama önce şunu ifade edeyim.Ben bu tribünlerden geldim. Bende aynı zamanda bir taraftarım.  Gol tam maç bitmek üzereyken geldi. İnanılmaz bir sevinç ve çoşku yaşadık. Futbolcularımız ile birlikte taraftarlarımız ile bu sevinci birlikte yaşamak için taraftarlarımızın yanındaydık. Sonra ben oradan ayrılmıştım ki; bir anda tribünde o karmaşayı gördüm. Hemen bizim tribüne gittim. Ama bak burada da tek amacım yukarıda anlattıklarımla alakalı. Çünkü baktım gözlemci bir şeyler yazıyor. Emniyet güçleri orada. Ben taraftarımızdan olmayalım,ceza almayalım diye oraya gittim. Olaylar büyümesin sakinleşsin diye. Başka hiç bir düşüncem yoktu.''

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2016, 10:04

YORUM EKLE