Nallıhan Devlet Hastanesi'nde yeni birimler açıldı

Yeni hizmet binasının açılması ile bölge halkına hizmet veren Nallıhan Devlet Hastanesi ilçe için gerekli olan yeni birimler açmayı sürdürüyor. Nallıhan İlçe Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, kaymakamlık olarak hastane için gerekli olan...

Nallıhan Devlet Hastanesi'nde yeni birimler açıldı
Yeni hizmet binasının açılması ile bölge halkına hizmet veren Nallıhan Devlet Hastanesi ilçe için gerekli olan yeni birimler açmayı sürdürüyor.

Nallıhan İlçe Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, kaymakamlık olarak hastane için gerekli olan cihazların alınmasında yardımcı olduklarının altını çizerek, "Nallıhan için önemli olan bu cihazların Nallıhan’a kazandırılması bizi çok mutlu etti." dedi. Hastane Başhekimim Op. Dr. Mehmet Petek ise açılan birimler arasında bulunan eforlu ekg ve ritm holder birimleri ile özellikle kalp rahatsızlıklarında oluşabilecek tehlikelerin önceden tespitinin yapılabileceğini bildirdi.

Op. Dr. Mehmet Petek kalp damar tıkanıklığı ve kalp ritm bozukluğu teşhis ve tedavisinde başka hastanelere gerek kalmadan ilçede hastaların teşhis ve tedavisinin yapılacağını kaydetti.

YORUM EKLE