Karabük'te 29 Ekim Kutlama Tertip Komitesi Toplantısı yapıldı

Karabük'te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 89. yıl kutlama etkinlikleri Tertip Komitesi Toplantısı, Vali İzzettin Küçük başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik toplantı salonunda geniş katılımla gerçekleştirilen ilk toplantıda, kutlama etkinliklerinin...

Karabük'te 29 Ekim Kutlama Tertip Komitesi Toplantısı yapıldı
Karabük'te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 89. yıl kutlama etkinlikleri Tertip Komitesi Toplantısı, Vali İzzettin Küçük başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik toplantı salonunda geniş katılımla gerçekleştirilen ilk toplantıda, kutlama etkinliklerinin ana teması görüşüldü. Toplantı sonucunda oluşturulan alt komisyon kutlama etkinliklerinin tam programını hazırlayacak.

    Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İzzettin Küçük, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın geçtiğimiz yıl aynı tarihte verilen şehitler ve meydana gelen Van depremi dolayısıyla iptal edildiğini, bu yıl ise kutlama etkinliklerinin daha görkemli ve geniş katılımlı yapılması için hazırlıkların başladığını söyledi.

     Diğer yıllara göre bu yılki kutlama törenlerinde 5 Mayıs 2012 tarih ve 28283 Sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan yeni törenler yönetmeliğine göre bazı değişiklikler olduğunu ifade eden Vali Küçük, Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunu sadece Valilik, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı'nın yapacağını belirtti.

YORUM EKLE