Boğazlıyan’da karayolları bölge toplantısı yapıldı

Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde Karayolları 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan, başkanlığında toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda 2013 hedefleri aktarılıp genel değerlendirilme yapıldı. Karayolları 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan, başkanlığında...

Boğazlıyan’da karayolları bölge toplantısı yapıldı
Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde Karayolları 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan, başkanlığında toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda 2013 hedefleri aktarılıp genel değerlendirilme yapıldı.

Karayolları 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan, başkanlığında gerçekleşen toplantıya bölge müdür yardımcısı, tesisler ve bakım başmühendisi, trafik güvenliği ve makine ikmal başmühendisleri ile Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Kayseri Şube Şefleri, Makine ikmal mühendisleri ile bölge müdürlüğünün çeşitli bölümlerinde görev yapan çok sayıda mühendis katıldı.

Toplantıda, 2012 yılı 9 aylık periyotlarda yapılan çalışmalarla karayollarının genel durumu değerlendirildi. 2012-2013 kış programının planlanması ile 2013 yılı hedefleri ve programlanması yapıldı. Boğazlıyan Karayolları 68. Şube Şefi Vedat Sevimli’ye başarılı çalışmalarından dolayı Karayolları 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan tarafından plaket takdim edildi.


YORUM EKLE