Belediye Başkanı Yaşar’dan zabıtaya güler yüz uyarısı

Vatandaşlara kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermeleri konusunda belediye çalışanları ile sık sık bir araya gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, zabıta ekipleriyle buluştu. Belediye Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda gerçekleşen...

Belediye Başkanı Yaşar’dan zabıtaya güler yüz uyarısı
Vatandaşlara kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermeleri konusunda belediye çalışanları ile sık sık bir araya gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, zabıta ekipleriyle buluştu.

Belediye Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, Başkan Yardımcısı Erhan Aras, Zabıta Müdürü Ekrem Dur, bölge amirleri ve zabıta personeli tam kadro hazır bulundu. Zabıta ekiplerini esnafa karşı güler yüzlü hizmet vermeleri ve hoşgörülü olmaları konusunda uyaran Yaşar, "Bizim görevimiz Yenimahalle’yi daha çağdaş ve daha huzurlu bir ilçe haline getirmek. Bunun için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Biz Yenimahalleli esnafın dostuyuz. Esnaf ve tüketicinin haklarını koruyarak sorunları hukuk içerisinde çözmeliyiz. Esnaf zaten zorluklar içinde ayakta kalmaya çalışan bir kesim. Huzursuzluk ve nahoş görüntüler yaşanmaması için kaba kuvvete dayalı değil anlayışlı bir şekilde hukuk içinde sorunların çözümüne gideceksiniz. Siz zabıta ekiplerinin özverili çalışmaları ile Yenimahalle Ankara’nın gözde ilçesi olmaya devam edecektir." dedi.

YORUM EKLE