Yan Komşusu Kocasının Sevgilisi Çıktı...

İstanbul'da bir boşanma davasında ilginç ayrıntılar ortaya çıktı.

Yan Komşusu Kocasının Sevgilisi Çıktı...

İstanbul'da bir boşanma davasında ilginç ayrıntılar ortaya çıktı. Davayı açan kadın, "Eşim işe erken gitmeye başlayınca şüphelendim. Meğer beni yan dairedeki kadınla aldatıyormuş" dedi.

İstanbul'da yaşayan Gülten ve Oktay C. arasındaki boşanma davası ilginç iddialara sahne oldu. Eşinden boşanmak isteyen Gülten C., duruşmada söz alıp 4 yıl önce evlendiklerini ve 1 çocukları olduğunu söyledi.


"ISRARLA YATMAMI İSTEDİ"

Eşinin son 6 ayda değiştiğini anlatan Gülten C. şunları söyledi: "İşe yarım ya da 1 saat gibi erken gitmeye başladı. Eskiden kahvaltı hazırlardım, yer öyle giderdi. Sonraları 'sen yat kahvaltımı işyerinde yapacağım' diyerek ısrarla sabahleyin erken kalkmamamı istemeye başladı.

"'YETİŞEMEDİM' DİYE DÜŞÜNDÜM"

Bazen o çıktıktan sonra kalkıyordum. Birkaç defa evin kapısını kapatınca arkasından apartmanın dış kapısına baktım göremedim. 'Yetişemedim çıkmıştır' diye düşündüm. Yine bir sabah eşim işine erken çıkmak için kalkmış ben de uyuyormuş gibi yaparak kapıyı kapatınca yataktan kalktım.


"YAN DAİREYE GİRDİĞİNİ GÖRDÜM"

Arkasından tam kapıyı açıp 'güle güle' demeyi düşünürken üzerimde yatak giysisi olduğu için kapının gözetleme deliğinden baktım. O anda eşimin yan daireye girdiğini gördüm.

'KOMŞUNUN MUSLUĞU PATLAMIŞ' DEDİ

Bir müddet bekledim. Sonra gidip kapıyı çaldım. Yan daireye yaklaşık 1 sene önce iki kız kardeş taşınmıştı. Kardeşlerin ikisi de çalıştığı için komşuluğumuz çok sıkı değildi. Gidip kapıyı çaldım. Büyük olan kardeş 'kim o' deyip birden kapıyı açtı. Üzerinde geceliği vardı. Ben içeri girmek istedim. Almadı. Tartışmaya başladık. 'eşim içerde biliyorum' diye bağırmaya başlayınca eşim kapıya geldi. Pişkin bir şekilde bana bağırarak 'sabahın köründe ne bağırıyorsun. İşe giderken komşunun mutfaktaki su musluğu patlamış beni görünce yardım istedi' deyince benim sinirlerim boşandı kavga etmeye başladık. Diğer apartmanda oturanlar duyunca bizi ayırdılar."

EVİ TERK ETTİLER

Genç kadın şöyle devam etti: "Eşimle birkaç kez konuştum. Bana 'sen kötü düşünüyorsun aramda bir şey yok. Sadece o sabah yardım için evine girdim' diyerek bağırdı. O güne kadar evliliğimiz boyunca duymadığım hakaretlerde bulundu. Daha sonraları eve gelmemeye başladı. Yan dairede kalan iki kız kardeş de olaydan 1 hafta sonra kadar evi boşaltarak taşındı."


YORUM EKLE