Kadıköy'de akıl almaz olay!

Bacağı kırık mazgala sıkışan genç kadın acı içinde yardım bekledi..

Kadıköy'de akıl almaz olay!

KADIKÖY D-100 Karayolu’nda minibüse binmek isteyen Ayşe Merve Sungur’un (24) bacağı, bir parmaklığı kırık olan mazgala sıkıştı.

Yarım saat boyunca yardım bekleyen Sungur’u itfaiye ekipleri kurtardı. 24 yaşındaki Ayşe Merve Sungur, saat 09.30 sıralarında D-100 Karayolu Bostancı Köprüsü altında minibüs bekliyordu. Yaklaşan minibüse binmek isteyen Sungur, adım atınca sağ bacağı, bir parmaklığı kırık olan mazgala girdi.

 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER
 
Bacağı diz altından mazgala sıkışan  Sungur, acılar içinde bekledi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yarım saatlik bir çalışmanın ardından mazgalın bir parmaklığını daha kırarak Sungur’u kurtardı.

Beklenen ambulansın gecikeceği anlaşılınca, ağır yarası olmayan Sungur, polis aracıyla Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.  Sungur’un bacağının zedelendiği, bileğinde incinme olduğu öğrenildi.
 
Belediye görevlileri, başkasının düşmemesi için mazgalın üzerine taş koyarak geçici önlem aldı. Bu arada çevredeki bazı vatandaşlar, "Niye mazgalı değiştirmediler ki?" diye sormaktan kendilerini alamadılar.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2017, 14:31

YORUM EKLE