İşte ilçe ilçe tam liste!

Elektrik kesintisi listesi kabardı. İstanbul'da 10 Ekim Cumartesi günü yani yarın ve 11 Ekim Pazar günü bir çok ilçede elektrik yok. İşte ilçe ilçe elektrik kesintisi listesi ve elektrik ne zaman gelecek sorusunun yanıtı.

Yaşam 09.10.2015, 11:50 09.10.2015, 11:51
İşte ilçe ilçe tam liste!

İSTANBUL'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi olacak sorusunun yanıtı BEDAŞ'tan geldi.

BEDAŞ'ın yayınladığı elektrik kesintisi listesine göre, 10 Ekim cumartesi günü yani yarın ve 11 Ekim pazar günü Eyüp, Bağcılar, Arnavutköy, Zeytinburnu, Beyoğlu, Kağıthane, Silivri, Sarıyer, Güngören, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Şişli'de elektrik kesintileri olacak.

İşte BEDAŞ elektrik kesintisi ilçe ilçe tam liste ve elektrik ne zaman gelecek sorusuna yanıtlar...

10 EKİM CUMARTESİ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ LİSTESİ

10 Ekim cumartesi günü ise elektrik kesintisi yapılacak ilçe ve saatler şöyle:

Eyüp: 12.00 -13.00 saatleri arası, İslambey Mahallesinin; Bostan, Çeşme, Göztepe, Argaç, Dirim Sokakları ve civarı.
Eyüp: 09.00 – 15.00 saatleri arası, Mithatpaşa Mahallesi’nin; İstanbul, Davutpaşa Caddeleri, Yeşilçam, Kızılçam Sokakları, Opet Kemer Petrol, Alınteri Su, Kuzey Kaynak, Tümeks Tekstil, Kurt Kemeri Orman İşletmesi, Gürsu Dolum Tesisi, Fındıksu Dolum Tesisi, Sunflower Evleri, Turkcell, Vodafone Baz İstasyonları ve civarı.
Eyüp: 14:00 - 15:00 saatleri arası, Defterdar Mahallesinin; Çömlekçiler Caddesi, Haliç Köprü Altı Emniyet, Cami, Su Deposu ve civarı.
Bağcılar: 08:00 - 16:00 saatleri arası, Mahmutbey Mahallesi'nin, Taşocağı Yolu Caddesi ve civarı.
Bağcılar: 01:00 - 06:00 saatleri arasında, Kirazlı Mahallesinin; Ahmet Kabaklı, Cahit Sıtkı Tarancı Caddeleri, Anıl, Sultan, Kartal, Özge, Tepebaşı, Kaan, Kıbrıs, Kanuni Sokakları ve civarı.
Bağcılar: 01:00 - 08:00 saatleri arası, Evren Mahallesinin; Evren Caddesi, Kafes, Ebru, Gülnihal, Yalçındağ, Barış, Hafızoğlu,Yalçın, 1,2,3,Koçman Çıkmazı Sokakları ve civarı.
Arnavutköy: 08.00 – 16.00 saatleri arası Tayakadın Mahallesi ve civarı.
Arnavutköy: 06.00 – 18.00 saatleri arası, Boğazköy İstiklal Mahallesinin; Fenertepe Villaları içi yolu, Fenertepe Villaları ve civarı.
Zeytinburnu: 10.00 – 11.00 saatleri arası, Maltepe Mahallesinin; Çifte Havuzlar, Esenler Caddeleri, Hayat , Özgür Sokakları, Demirciler Çarşısı A-B Blok, Hür Kent Sitesi, Hasan Altay İş Hanı ve civarı.
Zeytinburnu: 08.00 – 19.30 saatleri arası, Maltepe Mahallesinin; Gümüşsuyu, Maltepe Caddeleri, Fatih Şehitleri Sokak, Aloğlu İş Merkezi, Erak Mavi Jeans ve civarı.
Beyoğlu: 09.00 – 15.00 saatleri arası, Sütlüce Mahallesinin; İmrahor, Karaağaç Caddeleri, 1. Bayır, 2. Bayır, Dutluk, Sandalcı Kerim Sokakları ve civarı.
Kağıthane: 09.00 – 16.00 saatleri arası, Mehmet Akif Ersoy Mahallesinin; Etibank, Cengiz Topel Caddeleri, Menekşe, Okul, Pınar, Okul Arkası, İstiklal, Serçe, Fatih, Haliç, Baran, Birlik, Erzincan, Gül, Zümrüt, Mevlana, Yeniyol Sokakları ve civarı
Silivri: 14.00 – 18.00 saatleri arası, Mimarsinan Mahallesinin; 15. Cadde Yeni Sanayi Sitesi G-E Blokları ve civarı.
Silivri: 09:00 - 18:00 saatleri arası Gümüşyaka Mahallesinin; Özgüven, Gümüşyaka Sahilyolu,Ertuğrul Gazi, Melih Cevdet Anday, Memduhoğlu, Büyükyalı, Emir Sultan, Altınkum, Aksular, Ömer Seyfettin, Niyazi Albayrak, Gümüşkumsal, Sami Albayrak,Rahmi Albayrak, Kemal Kayacan,Necip Fazıl Kısakürek, Albayrak, Hacı Arif Bey Caddeleri ve civarı.
Sarıyer: 08.00 – 18.00 saatleri arası, Kilyos, Demirciköy, Uskumruköy, Gümüşdere Mahalleleri, Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü ve civarı.

11 EKİM PAZAR İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ LİSTESİ

11 Ekim pazar günü ise elektrik kesintisi yapılacak ilçe ve saatler şöyle:

Eyüp: 08.00-18.00 saatleri arasında Topçular Mahallesi’nin Demirkapı ve Rami Caddeleri ile Topçular Oto Sanayi Sitesi.
Bağcılar: 08.00-16.00 saatleri arasında Taşocağı Yolu Caddesi’nin Küçük Halkalı Caddesi ve civarında.
Arnavutköy: 02.00-06.00 saatleri arasında Hadımköy, Ömerli, Deliklikaya Mahalleleri, Akpınar Sanayi Sitesi, Kiptaş, Koskop Sanayi Sitesi ve civarı, Hadımköy Mahallesi, Hadımköy Nakkaş Yolu, Elvan Sokak ve civarında.
Arnavutköy: 08.00-16.00 saatleri arasında Haraççı Mahallesi’nin Atatürk , Sazlıbosna Caddeleri, Akas Akü, Korupen, Ecem, Gümüş Tel, Cenk Bisiklet, Gürses Firmaları ve civarında.
Arnavutköy: 06.00-18.00 saatleri arasında; Karlıbayır Mahallesinin; 145,151, Yakınsu, Güverte, Havuz, Egenur, Yeniyuva, Kartepe Sokakları, Nurgaz, Özdemir Model, Meram Tekstil, Pobi Plastik ve civarında.
Zeytinburnu: 08.00-19.30 saatleri arasında Gümüşsuyu Caddesi, Fatih Şehitleri Sokak ve civarında.
Silivri: 09.00-18.00 saatleri arasında Mimarsinan Mahallesi’nin 15.Cadde, Yeni Sanayi Sitesi Mavi Bloklar ve civarında.
Güngören: 09.00-17.00 saatleri arasında, Doğanay, Aktaran, Atakan Sokaklar ve civarında.
Esenyurt: 09.00-15.00 saatleri arasında, Atatürk Mahallesi’nin İnönü Kuruçeşme Caddesi, Termoplast, Ziylan Firmaları ve civarında kesinti uygulanacak.
Beylikdüzü: 05.00-08.00 saatleri arasında, Yakuplu Mahallesi’nin Açelya Caddesi, Bakırcılar Sanayi Sitesi, Birlik Sanayi Sitesi ve civarında.
Avcılar: 08.00-17.00 saatleri arasında, Cihangir Mahallesi’nin; Şehit Piyade Onbaşı Murat Şengöz, Dereli Sokakları ve civarında.
Şişli: 01.00-06.00 saatleri arasında, Fulya Mahallesi’nin Aytekin Kotil Caddesi, Bozova, Şehit Niyazi, Bahçeler Sokakları ve civarında. 



Yorumlar (0)
6
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
En Çok Sevdiğiniz Renk Hangisi?
Namaz Vakti 07 Mart 2021
İmsak 05:58
Güneş 07:22
Öğle 13:20
İkindi 16:33
Akşam 19:08
Yatsı 20:27
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 27 60
2. Galatasaray 27 57
3. Fenerbahçe 27 55
4. Trabzonspor 27 51
5. Hatayspor 27 46
6. Alanyaspor 27 43
7. Gaziantep FK 28 43
8. Karagümrük 27 41
9. Göztepe 27 36
10. Antalyaspor 27 35
11. Sivasspor 26 33
12. Konyaspor 26 32
13. Malatyaspor 28 31
14. Kasımpaşa 27 29
15. Kayserispor 26 28
16. Rizespor 27 28
17. Başakşehir 27 26
18. Erzurumspor 27 26
19. Denizlispor 27 24
20. Ankaragücü 26 23
21. Gençlerbirliği 26 21
Takımlar O P
1. Giresunspor 24 53
2. Samsunspor 25 50
3. İstanbulspor 25 47
4. Adana Demirspor 25 45
5. Altınordu 25 45
6. Altay 24 41
7. Tuzlaspor 24 41
8. Ankara Keçiörengücü 25 40
9. Bursaspor 24 34
10. Bandırmaspor 25 32
11. Ümraniye 24 31
12. Menemenspor 25 27
13. Adanaspor 24 26
14. Boluspor 24 26
15. Balıkesirspor 24 25
16. Akhisar Bld.Spor 24 19
17. Ankaraspor 25 16
18. Eskişehirspor 24 7
Takımlar O P
1. Man City 27 65
2. Leicester City 28 53
3. M. United 27 51
4. Chelsea 27 47
5. Everton 26 46
6. West Ham 26 45
7. Liverpool 27 43
8. Tottenham 26 42
9. Aston Villa 26 40
10. Arsenal 27 38
11. Leeds United 26 35
12. Wolverhampton 28 35
13. Crystal Palace 27 34
14. Southampton 27 33
15. Burnley 28 30
16. Brighton 27 26
17. Newcastle 26 26
18. Fulham 27 23
19. West Bromwich 27 17
20. Sheffield United 28 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 24 58
2. Barcelona 26 56
3. Real Madrid 25 53
4. Sevilla 25 48
5. Real Sociedad 25 42
6. Real Betis 25 39
7. Villarreal 26 37
8. Granada 25 33
9. Levante 25 32
10. Athletic Bilbao 24 30
11. Valencia 26 30
12. Celta de Vigo 25 30
13. Osasuna 26 28
14. Cádiz 26 28
15. Getafe 26 27
16. Real Valladolid 26 25
17. Elche 25 24
18. Eibar 26 22
19. Deportivo Alaves 25 22
20. Huesca 25 20