Eşini ve ikiz kızlarını kaybeden baba ilk kez konuştu!

İkizlerini zehirleyip yaşamına son veren Z. K. 'ın eşi dehşet sabahını gözyaşları içinde anlattı.

Eşini ve ikiz kızlarını kaybeden baba ilk kez konuştu!

Bir günde hem ikizlerini hem de eşini kaybetti. Acılı adam son sabahı anlattı "Z.’m oturdu ama izliyordu sürekli beni. Nasıl anlamadım? Aramızda hiçbir problem yoktu. ‘Sen benim çocukluk aşkımsın biliyorsun değil mi’ dedi."

BURSA’nın Nilüfer İlçesi’nde 3 yaşındaki ikiz çocukları Ş. E. ve E.’i kanepede çizgi film seyrettikleri sırada doğalgaz sobasını açarak zehirledikten sonra kendini de doğalgaz borusuna asarak yaşamına son veren Z. K.’ın eşi M. K., o dehşet gününü anlattı.

Çekirge Devlet Hastanesi’nde temizlik görevlisi olarak çalıştığını belirten 33 yaşındaki K. ’ı olay günü saat 16.20’de ablası aramış. K. sonrasında yaşananları anlattı:

''‘Z. mesaj attı, ‘Hakkınızı helal edin’ diyor’ dedi. Aradım, Z.’m telleri açmadı. Taksiye atlayıp eve gittim. Zile bastım, açmadı.Camı kırıp içeri girdim. Hepsine kalp masajı yaptım. İki elimle üçünü de taksiye atıp hastaneye yetiştirdim. Ama dönmediler.”

Acılı baba şimdi o günün sabahını tekrar tekrar düşünerek, o anları tekrar tekrar yaşayarak eşinin neden ve nasıl böyle bir şey yaptığını anlamaya çalışıyor:

“9 Ocak’ta sabah kalktım. Z.’m bana bakıp duruyor. ‘Neden erken kalktın’ dedim. Çocukları da uyandırmış. Çocuklar, ‘Babacım kardan adam yapalım’ dedi.Z.’m oturdu ama izliyordu sürekli beni. Nasıl anlamadım? Aramızda hiçbir problem yoktu. ‘Sen benim çocukluk aşkımsın biliyorsun değil mi’ dedi. ‘Onu benim gibi sevme’ diye bir şarkı açmış. Sorduğumda, ‘Hoşuma gitti, açtım’ dedi. Evin önünde hep beraber ailece kardan adam yaptık. Z.’mle dertleştik.‘İzin al, biraz kafa dağıtalım gidelim buradan’ dedi. İznimi bile aldım. Öğleyin aradım, çocukları sordum ‘Uyuyor’ dedi. Ama sesi bozuktu. Sordum, bir şey olmadığını söyledi.‘Kolay gelsin’ deyip kapattı. Son konuşmamız bu oldu.”

Kahraman’a göre, eşinin intihar etmesi için bir gerekçe yoktu. Bu yönde bir belirti de göstermemişti.
Acılı eş ve babanın aklında, yanıtını hiçbir zaman bulamayacağı sorular kalmış:

“Çocuklar acaba doğalgazdan zehirlendi de dayanamadı mı Z.? Çünkü eve çekyat aldık. Yatak odasını düzenleyecekti. Geldi, çocukları cansız gördü. Ondan sonra dayanamadı mı acaba?”

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 12:50

YORUM EKLE
YORUMLAR
gezenadam
gezenadam - 6 yıl Önce

ayranla döneri aynı anda bitiren bi millete hakaret bence bu !!!!

GEZENADAM
GEZENADAM - 6 yıl Önce

bunu hazirlayanin iq 'sunu da sölesinler lütfennn!!!

yeniçeri
yeniçeri - 6 yıl Önce

üç kıtaya hakim olan bir millete kıskançlıklarının sonucu...

Cll71
Cll71 - 6 yıl Önce

daha önce yazılmış üç yorum bile sıralamanın gerçekliğine başlı başına kanıttır.