Ankara'da yollar göle döndü!

Ankara'da sağanak yağış köprü altını göle çevirdi. Sular altına kalan yollarda birçok araç mahsur kalırken, vatandaşlar araçlarını kendi çabalarıyla kurtarmaya çalıştı.

Ankara'da yollar göle döndü!

Ankara’da etkili olan yağış, hayatı adeta felç etti. Fatih Köprüsü’nün altı ise yağıştan nasibi alan yerlerden. Köprünün altından geçen yolu yağmur suları bastı.

METEOROLOJİ UYARDI: SAAT 20:00’YE KADAR
 
Sular yüzünden seyir halindeki araçlar ilerleyemez oldu. Lüks araçlar başta olmak üzere bir çok araç mahsur mahsur kaldı. Bazı araçların sürücüleri ise araçlarını geri geri itekleyerek kendi çabalarıyla araçlarını kurtarmaya çalıştı. Sular yüzünden göleti andıran yol trafiğe kapandı.

KİLOMETRELERİ BULAN ARAÇ TRAFİĞİ OLUŞTU

Ankara’da aniden bastıran sağanak yağış sonrası şehrin bazı yerlerinde yolları su basarken, ana yollar üzerinde ise kilometreleri bulan araç trafiği oluştu.

SEÇİM GÜNÜ HAVA NASIL OLACAK
 
Ankara’da ikindi vakti etkili olan yağış trafiği felç etti. Aniden bastıran yağış sonrası bazı yollar üzerinde büyük su birikintileri oluştu. Vatandaşlar su birikintisinden dolayı karşıdan karşıya geçmekte zorluk yaşadı.

Turgut Özal Bulvarı’nda ise Sitelerden Konya istikametine olan anayol üzerinde ise kilometreleri bulan uzun araç kuyruğu oluştu. Trafiğin durduğu anayol üzerinde sürücüler, trafiğin açılmasını bekliyor. 

Keçiören ilçesinin Fatih Köprüsü yakınındaki Basınevleri Kavşağında ise su birikintisi sebebiyle araçlar mahsur kaldı. Araçlarda mahsur kalan sürücüler ve yanlarındaki yolcuların araçlarını terkederek sudan çıkmaya çalıştıkları kaydedildi.
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 11:15

YORUM EKLE