Akıllara Durgunluk Veren Olay:Herkesin Gözü Önünde...

Sokak başlarını tuttular zorla arabaya bindirip kaçırdılar. Bartın'da gündüz vakti akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

BARTIN'da kentin ortasında güpegündüz bir kadın ajan filmlerini aratmayacak bir şekilde 3 kişi tarafından zorla bir arabaya bindirilerek kaçırıldı.

İkisi sokak başlarını tutan biri de o esnada kadını arabaya sokan zanlılar, çevredekilerin polisi araması üzerine seyir halindeyken yakalandı.

Bartın'da sabah saatlerinde bir kadın kentin orta yerinde 3 kişi tarafından zorla bir arabaya bindirilerek kaçırıldı.

Olay, Kırtepe Mahallesi Cumhuriyet Ortaokulu önünde sabah saatlerinde meydana geldi. Okul önünde park edilen araçta bekleyen 3 kişi, bir süre sonra otomobilden inerek beklemeye başladı.

Aracının yanında durdurduğu kadınla konuşan şahıs, bir süre sonra kadını zor kullanarak arabaya bindirmeye çalıştı. Öncesinde ise, birlikte anlaştığı 2 arkadaşını yol ayrımlarına konuşlandıran şahıs, kadını zorla arabaya bindirdiği esnada diğer kişiler de otomobile koştu. Bu esnada kadını zorla otomobile bindiren 3 kişi olay yerinden hızla uzaklaştı.

ARAÇ YAKALANDI

Etrafta çaresizce olayı seyreden çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan kişiler ise, korku dolu bakışlarla olayı izledi. Durumu polise bildiren görgü tanıkları sayesinde zanlılar, Çatmaca mevkiinde durdurulan araçta yakalandı.

Zanlılar ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülürken, olayla ilgili soruşturulma başlatıldı. Kadının kaçırılma anı kameralara da yansıdı.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 18:08

YORUM EKLE