Şok eden tahliye!

Bir zamanların ünlü kabadayısı Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik dün öğlen tahliye oldu akşam adam vurdu

Şok eden tahliye!

Polat Towers'ın 22. katında işadamı Fatih Edremit’in öldürülmesi davasının tutuklu sanıklarından Onur Özbizerdik dün tahliye oldu.

 
Öğle saatlerinde tahliye edilen Onur Özbizerdik Sarıyer emirgan sahilinde bulunan bir eğlence mekânına gitti.
 
Mekânda bir süre kalan Onur Özbizerdik çıkışta tartıştığı mekânın kapısında görevli güvenlik görevlisini tabanca ile bacağından vurarak yaraladı. Yaralı güvenlik görevlisi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Onur Özbizerdik ise plakası alınamayan siyah lüks bir otomobille olay yerinden kaçtı.
 
Olayla ilgili soruşturma yürüten polis ekipleri kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
 
ANNESİ GÖZLERİNİN ÖNÜNDE ÖLDÜRÜLDÜ
 
Onur Özbizerdik’in annesi Uğur Kılıç, Adanalı gece kulübü sahibi İhsan Özbizerdik’ten boşandıktan sonra Alaattin Çakıcı ile evlendi. Ancak Uğur Kılıç, henüz 13 yaşında olan oğlu Onur’un gözü önünde kocası Alaattin Çakıcı tarafından Uludağ’da öldürtüldü. Alaattin Çakıcı, Uğur Kılıç’ı öldürmeye azmettirmekten mahkum oldu.

DÜNDAR KILIÇ'IN TORUNU


Onur Özbizerdik, yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Dündar Kılıç'ın torunu.  Son olarak rezidans cinayetiyle gündeme gelen Özbizerdik'in suç dosyası çok küçük yaştan itibaren kabarmaya başlamıştı.

Şişli Terakki Lisesi'ndeki eğitimini yarım bırakan Özbizerdik, 15 yaşında Etiler'de kendisini bara sokmayan görevliyi vurmuştu.
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2014, 10:30

YORUM EKLE