Sibel Can'a hayallerini anlatmıştı!

Diyarbakır'daki evinde başından vurulan ve ağır yaralanan Mutlu Kaya, Sibel Can'a 'Hayatım artık düzelsin' istiyorum. Her şey çok güzel olacak. Bunlar mutluluk gözyaşları olacak' demişti. Saldırı sonrası Sibel Can İnstagram'dan isyan etti, "Benim güzel Mutlu kızım. Nasıl kıydılar sana" diye yazdı.

Sibel Can'a hayallerini anlatmıştı!
 Diyarbakır’ın Ergani İlçesi’nde yaşayan 'Sesi Çok Güzel' yarışmacısı Mutlu Kaya, 03.30 sıralarında evinde silahlı saldırıya uğradı.Kaya'nın oturduğu evin  bahçesine gelen saldırgan belirsiz kişi, pencereden içeriye tabanca ile ateş etti. Genç kız başından vuruldu. 
 
Saldırının ardından Sibel Can, instagram'dan isyan etti. Sibel Can şöyle yazdı: Benim güzel Mutlu kızım nasıl kıydılar sana. Çok üzgünüm. Yarışma sayesinde tanıdığım, Binlerce pırlanta kızımızdan biri olan Mutlu'nun Sağlık durumu şu anda çok kritik. Acil şifalar diliyorum. Dualarımızı eksik etmeyelim.. 
 
SİBEL CAN DİYARBAKIR'DAN GETİRMİŞTİ

Diyarbakır'daki evinde başından vurulan ve ağır yaralanan Mutlu Kaya, hikayesiyle herkesi çok üzmüştü.

Sesi Çok Güzel yarışmasında Sibel Can , Diyarbakır'dan gelen ihbara yanıt verip Ergani ilçesine gitmişti. Mutlu Kaya bir ilköğretim okulunun çay ocağında çalışıyordu.

SİBEL CAN 'I GÖRÜNCE ŞAŞKINA DÖNDÜ 

Üniversiteyi kazanmasına rağmen maddi olanaklar yüzünden okumaya gidemeyen Mutlu Kaya, fakir bir ailenin kızı. 8 çocuk doğuran annesiyle birlikte evleri olmadığı için evli olan ablalarının evinde yaşıyorlar.
Kaya 'Sibel Can'ı görünce şoke girdim, çok şaşırdım, çok mutluyum. Ben bazı şeyler düzelsin istiyorum artık. Ailem için, annem için, hayatım için umarım her şey istediğim gibi olur. En azından okulum olur. Belki de bugün hayatımın dönüm noktası oldu. Belki de bundan sonra çok çok mutlu olacağım' demişti.

Sibel Can, Mutlu Kaya'nın evini de ziyaret etmişti... Genç kızın annesiyle tanışan şarkıcı alkışlar ve gözyaşlarıyla karşılanmıştı.

Anne tek göz odadaki yaşamlarını böyle anlatmıştı: 'Onu okutmak için her kapıya başvurdum. Diyarbakır Dicle Üniversitesi Beden Bölümü'nü kazandı, gönderemedik.'

 
Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 17:33

YORUM EKLE