Saat 18:00'da her şey olabilir!

Ankara Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bugün istifa edebileceği söylentisi ile kaynıyor. Gözler bugün saat 18.00'da Beştepe'de yapılacak olan kritik görüşmeye çevrildi.

Saat 18:00'da her şey olabilir!

Başbakan Ahmet Davutoğlu kriz yaşadığı MYK toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yüzyüze geliyor.
Ankara'yı karıştıran söylenti de işte bu görüşmeye dair. Kulislerde Ahmet Davutoğlu'nun istifasını verebileceği söylentisi dolaşıyor.

AHMET DAVUTOĞLU İSTİFA MI EDİYOR?

İddiaların kaynağı ise Ahmet Davutoğlu ile Erdoğan arasında geçtiği söylenen bir istifa restleşmesi. Erdoğan'ın 'temmuzda istifa etmesini' söylediği Ahmet Davutoğlu'nun "Hemen istifa ederim' dediği öne sürülüyor.


SAAT 18.00'DA HERŞEY OLABİLİR

Ankara'da nefesler tutuldu gözler Saray'daki kritik randevuya çevrildi. Başbakan Ahmet Davutoğlu saat 18.00'da Beştepe'ye çıkıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşecek. Görüşme haftalık olağan randevu olarak görünüyor.

Ancak kulisler bunun 'olağan' geçmeyecek bir görüşme olduğunu haber veriyor. Erdoğan ve Davutoğlu görüşmesinden 'istifa' çıkabileceği beklentisi de hayli yüksek. Görünen o ki Ankara bugün sıcak gelişmeler gebe...


YORUM EKLE