Meğer intihar değilmiş!

ADIYAMAN'ın Besni İlçesi'nde, tarım ilacı içip ardından av tüfeğini karnına ateşleyerek intihar ettiği öne sürülen 16 yaşındaki evli Fatma Koçak'ın, annesi ve üvey kardeşi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınan anne ve üvey kardeş, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Meğer intihar değilmiş!

Besni'de 2.5 ay önce annesinin onayıyla 26 yaşındaki Bayram Ali Koçak'la evlenerek Nevşehir'e giden 16 yaşındaki Fatma Koçak, 23 gün önce evden kaçtı.

Polis tarafından bulunup annesine teslim edilen 2 aylık gelin Fatma Koçak, geçen perşembe gecesi av tüfeğiyle karnına ateş edilmiş halde ölü bulundu. Yakınları genç kadının tarım ilacı içtikten sonra intihar ettiğini öne sürdü. Koçak'ın ölümü ile ilgili soruşturmayı sürdüren polis, olayın cinayet olduğunu belirdi.

Olayın meydana geldiği bölgedeki kamera kayıtlarını inceleyen polisler, genç kadının annesi Ayşe Gündüz ve üvey kardeşi Kadir Yakut tarafından planlanarak öldürüldüğünü ve cinayetin anlaşılmaması için intihar süsü verildiğini saptadı.

Gözaltına alınarak İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulanan Gündüz ve Yakut, işlemlerinin ardından sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2014, 09:55

YORUM EKLE
YORUMLAR
ekrem
ekrem - 6 yıl Önce

allah belanızı versınnn bıle azzz...yazıkkk!!!idam şart!!