Koç Holding'ten ortaklığa açıklama!

Koç Holding, bazı basın organlarında yer alan "Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç'un geçmişte Samanyolu Televizyonu'na ortak olmak için teklif verdiği" haberine ilişkin, "İddia sahibinin belirttiğinin aksine, hiçbir tarihte böyle bir teklif yapılmamıştır" açıklamasında bulundu.

Koç Holding'ten ortaklığa açıklama!

Koç Holding kurumsal internet sitesinde yayımlanan duyuruda, şunlar ifade edildi: "Son günlerde basın ve yayın organları üzerinden Koç Holding Şeref Başkanı Sayın Rahmi M. Koç'un geçmişte Samanyolu Televizyonu'na ortak olmak için teklif verdiği yönünde bir iddia ortaya atılmıştır.

Hiçbir dayanağı olmayan; tümüyle gerçek dışı bu söylemlerin hayal gücünün sınırlarını zorlayan ifadeler ile dile getirildiğini görmek bizi bir açıklama yapmak zorunda bırakmıştır. İddia sahibinin belirttiğinin aksine, hiçbir tarihte böyle bir teklif yapılmamıştır.

Bu vesileyle tüm bu asılsız iddiaların ve haberlerin en yakın zamanda sona ereceğini umar, tüm gerçek dışı söylemler karşısında hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızın bilinmesini isteriz."
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2014, 17:11

YORUM EKLE