Kızını erkek arkadaşıyla yakalayınca olanlar oldu!

Adana'da öfkeli baba, kızını evde erkek arkadaşıyla yakaladıktan sonra 9 metre zincirle kapıya bağladı.

Kızını erkek arkadaşıyla yakalayınca olanlar oldu!

Kuru sıkı tabancayla intihar girişiminde bulunan genç kız, ağır yaralandı.

ERKEK ARKADAŞINI EVİNE ÇAĞIRDI

Edinilen bilgiye göre, olay, Adana Seyhan ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, lise 4. sınıf öğrencisi S.Y. (18) annesi S.Y ve babası M.Y. evde olmadığı bir zamanda erkek arkadaşını eve çağırdı.

UNUTTUĞU CÜZDANI İÇİN EVE GİTTİĞİNDE...

Baba ise evde unuttuğu cüzdanını almak için işten eve geri gelip kapıyı açarak içeri girdi. Bu arada içeride kızını bir erkekle birlikte otururken gördü.

ZİNCİRLE KAPIYA BAĞLADI

Erkek şahıs evden kaçtı. Baba genç kıza bağırarak, "Bundan sora okula gitmek yok, sana ceza veriyorum" dedi. Öfkeli baba, işe gitmeden kızının evden dışarı çıkmaması için 9 metre zincirle kapıya bağladı. Bunun üzerine psikolojisi bozulan genç kız, annesi gelmeden evdeki babasının kuru sıkı tabancasını alarak göğüsüne bir el ateş etti.

Bu arada, anne S.Y ise pazardan evine döndü. Kızını yerde kapının önünde kanlar içinde görünce hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kızı ambulansa alıp Dr. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Yakın mesafeden göğüsüne ateş ettiği için hayati tehlikesi olan genç kız yoğun bakıma kaldırıldı. Genç kız hayatta kalma mücadelesi verirken babanın ifadesine başvuruldu.

İşte öfkeli babanın kızını kapıya bağladığı o zincir
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 13:22

YORUM EKLE