İtiraf etti ve.. 'Hayatım tam bir cehenneme dönüştü'!

25 yaşındaki bir Reddit kullanıcısı iki penisli olduğunu itiraf etti ve ekledi: Hayatım tam bir cehenneme dönüştü!

İtiraf etti ve.. 'Hayatım tam bir cehenneme dönüştü'!

Adını açıklamak istemeyen bir Reddit kullanıcısı, 2 penisli olduğunu ve hayatının tam bir cehenemme dönüştüğünü itiraf etti.

Daily Mail'de yer alan ve Reddit’teki bir paylaşıma dayandırılan habere göre, tıpta Diphallia olarak geçen ve ‘çift penisli’ olarak bilinen bir sendromla doğan adam, 6 milyonda bir görülen bir duruma sahip. 

Radikal'in çevirdiği ve haberleştirdiği 'itiraf'a göre kimliğini asla açıklamayı düşünmediğini söylüyor.

"Eğer kimliğimi açıklarsam o andan itibaren ben sadece 'çift penisli adam' olacağım ve ben olmaktan çıkacağım” diyen şanssız adam gerekçesini “Kasap, bakkaldaki adam herkes benim durumumu bilecek ve hepsi meraklı sorular sorarak, durumu görmek isteyecekler. Böyle düşünürseniz kimliğimi açıklamanın parlak bir fikir olmadığını anlarsınız." diye açıklıyor.

"ERGENLİĞİM CEHENNEM GİBİ GEÇTİ"

1989 yılında doğan genç , ailesinin "cehennem gibi" geçen ergenlik yıllarında kendisine çok destek olduğunu ve kendisinin bir "ucube" değil de çok özel bir insan olduğunu sürekli ona anlattıklarını da sözlerine ekledi.

DIPHALLIA NEDİR?

- 6 milyon erkek bebek doğumundan birinde görülen bir durumdur.
- Diphallia'ya genellikle başka doğumsal bozukluklar da eşlik eder.
- Diphallia olan çocuklarda genellikle spina bfida denilen ve nadir görülen, omurganın kapanmaması anlamına gelen hastalık riski de diğer bebeklere oranla daha yüksektir.
- Dünyada Diphallia dünyada ilk kez 1609 yılında doktor Johannes Jacob Wecker tarafından saptandı. Dr. Wecker, bu vakanın İtalya 'nın Bologna kentinde görüldüğünü söyledi.
Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2015, 14:02

YORUM EKLE