İki oğlu babasının boğazını kesti!

Alibeyköy'de boğazı kesilen Fikri Yıldız'ın iki oğlu tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. İki evladın babalarını öldürmeye götürme videosu çıktı.

Alibeyköy'de işlenen vahşi cinayetin katil zanlıları cinayeti itiraf etti! İddialara göre boğazı kesilen Fikri Yıldız'ı biri üvey iki oğlu öldürdü. 60 yaşındaki Fikri Yıldız'ı öldürmeye götüren oğulları o anlarda kameralara takıldılar. 

Alibeyköy’de boğazı kesilmiş halde bulunan Fikri Yıldız'ın biri üvey iki oğlu tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.
 
Yıldız'ın üvey oğlu, emniyet çıkışında, “Herkes akıllı olsun. Herkes bacısına sahip çıksın” dedi. Baba ve oğulları, cinayet öncesi güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. 

Olay, geçtiğimiz günlerde Alibeyköy Papatya Sokak’ta meydana geldi. Çukur içinde koli bandıyla bantlanmış ve halıya sarılmış 60 yaşlarında bir erkek cesedi bulan polis, konu ile ilgili soruşturma başlattı. Cinayet Büro dedektifleri, boğazı kesilerek öldürülen Fikri Yıldız'ın F.Ü. ve B.S. isimli biri üvey iki oğlunu gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen üvey oğul B.S., “Kimse kimsenin namusuna kanına zeval vermesin herkes akıllı olsun. Herkes bacısına sahip çıksın” dedi.
 
CİNAYET ZANLILARI GÜVENLİK KAMERASINDA
 
Fikri Yıldız ve iki oğlu cinayetten önce güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. İki oğul babalarını serinkanlı bir şekilde öldürmeye götürüyorlar. 

GÖZÜMÜ KIRPMADAN ÖLDÜRÜRÜM

Öte yandan, Fikri Yıldız'ın üvey oğlu B.Ş.S.’nin sosyal medyada, “Ortada bir cinayet var. Bu cinayeti ben işledim. Kendi rızamla kafasını kestim. Öldürdüm. Öldürürüm. Kanıma, namusuna, canıma bir zeval gelirse Allah’tan başkasından gözümü bile kırpmadan öldürürüm” şeklinde mesaj yayınladığı görüldü.

ÇELİŞKİLİ İFADELER CİNAYETİ ÇÖZDÜ

Cinayet Büro Amirliği'ne bağlı polisler, Yıldız'ın çocuklarının çelişkili ifadeler verdiğini tespit etti. Yapılan çapraz sorgulamada, şüpheliler, babaları Fikri Yıldız'ı, "Aile içinde yaşanan cinsel taciz" gerekçesiyle öldürdüklerini itiraf etti. 

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 14:03

YORUM EKLE