İhsanoğlu'nun aile fotoğrafı!

Ekmeleddin İhsanoğlu ve eşi Füsun İhsanoğlu çocuklarıyla... Soldan sağa: Orhan İhsanoğlu, (gelin) Başak İhsanoğlu ve Aziz İhsanoğlu.

İhsanoğlu'nun aile fotoğrafı!

CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, yarın düzenleyeceği basın toplantısına katılacak aile fertleriyle birlikte kameraların karşısına geçerek 'aile fotoğrafı' çektirip, basınla paylaştı.

Facebook'ta Paylaş

Üç oğlu olan Ekmeleddin İhsanoğlu'nun eşi Füsun İhsanoğlu, Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu. Ailenin en büyük oğlu Tuğrul İhsanoğu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Boston Üniversitesi'nde banka ve finans masterı yaptı, yurtdışında yaşıyor. Ortanca oğul Aziz İhsanoğlu, Northwestern Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra INSEAD'da işletme masterı yaptı. İstanbul 'da yaşayan Aziz İhsanoğlu, finansal danışmanlık yapıyor.

En küçük oğul Orhan İhsanoğlu, University of Warwick'de Foundation'dan ardından da University of Kent İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Şu anda uluslararası ticaret alanında faaliyet gösteriyor. 

Evli olan Aziz İhsanoğlu'nun eşi Başak İhsanoğlu ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, New York Üniversitesi fikri mülkiyet hukuku sertifika programını ve Yale Üniversitesi ticaret hukuku programını tamamladı. İstanbul'da özel bir hukuk bürosunda çalışıyor.

HABER İÇİN TIKLA>>>
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, 17:44

YORUM EKLE