Görenler telefonuna çekti

Aydın'da, virajı alamayan bayan sürücünün kullandığı araç park halindeki araçların üzerine çıktı.

Görenler telefonuna çekti

Aydın'da, virajı alamayan bayan sürücünün kullandığı araç park halindeki iki aracın üzerine çıktı. Kaza sonrası oluşan gaz kaçağı büyük korkuya neden oldu.


VİRAJI ALAMAYINCA ARAÇLARIN ÜZERİNE ÇIKTI


Kaza, bugün saat 09.45 sıralarında Aydın merkez Hasanefendi Mahallesi Kızılay Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Hastane Caddesi istikametinden gelerek Kızılay Caddesine dönüşe geçen Tuğba Kavruk idaresindeki 09 ACC 22 plakalı araç, virajı alamayınca önce 09 HT 903 plakalı aracın arka çamurluğuna çarptı. Çamurluğa tutunarak hareket etmeye devam eden araç, 09 HT 903 plakalı aracın üzerinden geçtikten sonra 35 U 4612 plakalı bir diğer aracın bagajına hafif şekilde çarparak durabildi.

ÇIĞLIKLAR ATARAK ARAÇTAN İNDİ


Kaza nedeniyle büyük korku yaşayan Tuğba Kavruk, çığlıklar atarak aracından indi. Bileğinde Ağrı olduğunu ifade eden ve gözyaşlarına hakim olamayan bayan sürücü, hemen karşıdaki Aydın Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde gözetim altına alındı. Kazanın ardından 35 U 4612 plakalı araçta küçük bir çizik oluşurken, 09 HT 903 plakalı araçta ise büyük maddi hasar meydana geldi.

GAZ KAÇAĞI ÇEVREDEKİLERİ KORKUTTU


Araçlardan gaz kaçağı olduğunu gören vatandaşlar, polis ve itfaiyeden yardım istedi. LPG sızıntısına karşı çevrede önlem alan itfaiye ekipleri, kaçağın bayan sürücüye ait aracın kopan klima borusundan kaynaklandığını tespit etti. Bölgede toplanan kalabalık, çok sık rastlamadıkları ilginç kazayı, cep telefonu ile görüntülemenin yarışına girdi.

Polislerin haber vermesi üzerine aracının başına gelen 09 HT 903 plakalı aracın sahibi Abdülkadir Polat, büyük bir şok yaşadı. Kazaya karışan araçlar, çekici yardımıyla bölgeden uzaklaştırıldı. Yaklaşık 1 saat trafiğe tek yönlü olarak kapanan yolda ulaşım daha sonra normale döndü. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2014, 14:05

YORUM EKLE