Elleri kelepçeli ve..

ŞANLIURFA 'da, 4 gündür kayıp olan bağımsız milletvekili adayı Halil İbrahim Göğüş, arabadan atılmış halde bulundu.

Elleri kelepçeli ve..

ŞANLIURFA - Gaziantep karayolu havaalanı kavşağında bir kişinin araçtan atıldığını gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Polis olay yerine gittiğinde 4 gündür kayıp olan bağımsız milletvekili adayını perişan bir halde buldu.

Bir kişinin araçtan atıldığı ihbarı üzerine olay yerine giden Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 4 gün önce Şanlıurfa'da kaybolan bağımsız milletvekili adayı Halil İbrahim Göğüş ile karşılaştı.

ELLERİ KELEPÇELİ VE...

Bağımsız milletvekili adayının hali perişandı. Elleri kelepçelenmiş ve işkence görmüş olan Halil İbrahim Göğüş'ün neden kaçırıldığı henüz bilinmiyor. 

Ekipler, elleri kelepçe ile bağlanmış halde buldukları Göğüş'ü sağlık kontrolunden geçirmek üzere Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi'ne götürdü. Göğüş'ün sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadesine başvurulmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne sevk edileceği öğrenildi.
SEÇİM ÇALIŞMASINA GİTMİŞ KAYIPLARA KARIŞMIŞTI


Şanlıurfa bağımsız milletvekili adayı Halil İbrahim Göğüş'ten 31 Mayıs'ta merkez Karaköprü ilçesinde katıldığı seçim çalışmalarının ardından haber alınamamıştı. 41 yaşındaki Göğüş'ün yakınları jandarmaya kayıp ihbarında bulunmuştu.

Göğüş'ün kaçırıldığı iddialarıyla ilgili 6 kişi gözaltına alınmış, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 10:47

YORUM EKLE