Düğün günü şok!

Düğün günü damat taciz iddiasıyla karakolluk oldu, gelin olayı duyunca sinir krizleri geçirip gözyaşlarına boğuldu.

Düğün günü  şok!

Adana'da damat, düğün günü 17 yaşındaki kıza taciz iddiasıyla ifadesi alınmak üzere emniyete getirilince, gelinliği ile emniyet binasına gelen gelin perişan oldu. Damadın serbest bırakılmasıyla düğün 2 saat gecikmeli yapıldı.

Damat Hilmi G., "Elektrikçi sorup daha sonra çok tatlısın" diye polise ifade verdi. Damadın, ayrıca bugünü kendilerine zehir etmek isteyen birilerinin oyunu olabileceğini söylediği belirtiliyor 

BİLMEDİĞİNİ SÖYLEYİNCE TACİZ ETTİ İDDİASI


Edinilen bilgiye göre, 11 Kasım 2014 günü daha önce resmi nikah yaptığı Pelin G. (23) ile düğünü olan Hilmi G. (25) sabahleyin evden elektrikçi dükkanı bulmak için çıktı. Bu arada durakta okula gitmek için bekleyen B.D. (17) isimli kız çocuğunu gördü. Kız çocuğuna "Buralarda bildiğin elektrikçi var mı?" diye sordu. İddiaya göre, kız çocuğu ise bilmediğini söyleyince Hilmi G. kız çocuğunu taciz etti. Kız çocuğunun bağırması üzerine ise Hilmi G. olay yerinden uzaklaştı. 
B.D. babasını arayıp bir kişinin kendisini taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine baba polise başvurup şikayetçi oldu. Polis kız çocuğunun verdiği eşkalden ve çevrede yaptığı güvenlik kamerası incelemesinden taciz eden şahsın Hilmi G. olduğunu belirledi. Saat 15.30 sıralarında düğün hazırlığı yaparken şahsı bulan polis, Hilmi G.'ye hakkında taciz iddiasının olduğunu söyleyerek emniyete götürüp ifadesinin alınacağını söyledi. Bu sırada gelin Pelin G. de kuaförde son hazırlıklarını yapıyordu.
Gelin şoke eden haberi kuförde aldı. Gelin ve damadın daha önce çektirdikleri fotoğraflar.

GELİN OLAYI DUYUNCA GELDİĞİ EMNİYETTE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU


Gelin Pelin G. eşinin emniyete götürüldüğünü öğrenince, kuaförden çıkıp Ahlak Büro Amirliği önüne gitti. Burada sinir krizleri geçiren gelin gözyaşlarına boğuldu. Bir emniyete giren bir dışarı çıkan gelini yanındakiler sakinleştirmeye çalıştı. Ancak gelin bir türlü sakinleşmedi. Gelin, içerideki damadı beklemekten ve ağlamaktan bitkin düşünce düğün arabasına binerek beklemeye başladı.

DAMAT: "TACİZ ETMEDİM 'ÇOK TATLISIN' DEDİM"Hilmi G. ise polise verdiği ilk ifadede kız çocuğunu taciz etmediğini, elektrikçiyi sorduktan sonra "Çok tatlısın" dediğini söylediği öğrenildi. Hilmi G.'nin, kendisinin düğünü olduğunu bugünü kendilerine zehir etmek isteyen birilerinin oyunu olabileceğini söylediği, eşinin ve kendisinin en güzel gününü berbat ettiklerini söylediği belirtildi. 

AİLE ŞİKAYETÇİ OLDU


Kız çocuğu B.D. ise Çocuk Şube Müdürlüğü'nde psikolog eşliğinde alınan ifadesinde Hilmi G.'nin kendisini taciz ettiği iddiasında ısrarcı oldu. Aile Hilmi G.'den şikayetçi oldu.
Savcılık Hilm G.'nin gözaltına alınmamasına, şikayetin gözaltısız kendisine getirilmesine karar verdi. Bunun üzerine 3 saat boyunca gözyaşlarını boğulan gelin Pelin G. emniyetten eşini de alıp düğününü yapmaya gitti.

Düğün iddia nedeniyle geçte olsa 2 saat sonra başladı.

Karakol önünde bekleyen gelini sakinleştirmek kolay olmadı
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2014, 15:44

YORUM EKLE