Bu illerde yaşayanlar aman dikkat!

Meteoroloji açıkladı kuvvetli yağış Adana, Maraş, Adıyaman, Muğla, Malatya'yı vuracak Antalya'da okulları tatil ettiren hava durumu bugün daha da kötü olacak.

Türkiye 09.12.2014, 11:01 09.12.2014, 11:03
4
Bu illerde yaşayanlar aman dikkat!
Meteoroloji hava durumu konusunda uyardı Antalya ve çevresini şiddetli yağış vurdu. Okulların tatil edildiği Antalya'daki şiddetli bugün de etkili olacak. 6 il için daha çok kuvvetli yağış uyarısı verildi. İşte Meteorolojinin açıkladığı bugünkü hava durumu. 
Akdeniz ve Ege bölgesinde etkili olan şiddetli yağışlar bugün etkisini daha da artırarak devam edecek. Meteorolojinin tahminlerine göre Antalya'nın yanı sıra bugün 6 il için daha alarm verildi. İşte çok kuvvetli yağış görülecek iller;

-Antalya
-Adana'nın kuzeyi
-Kahramanmaraş
-Adıyaman
-Muğla
-Malatya
-Isparta

Meteorolojinin tahminlerine göre Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda kar yağışı etkili olacak. 

AKDENİZ VE EGE PERİŞAN OLDU
ANTALYA'DA OKULLAR TATİL

Meteorolojinin alarm verdiği şiddetli yağışlar Akdeniz bölgesini perişan etti. Antalya, Aydın ve Muğla'da şiddetli yağışlar sonucu sel meydana geldi. 

ANTALYA'DA OKULLAR TATİL

Antalya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kentte etkili olan kötü hava koşulları nedeniyle Antalya'nın merkez ilçeleri Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez, Aksu ve Döşemealtı ilçelerinde, ilkokul, ortaokul ve liselere bugün bir gün süreyle eğitim öğretime ara verildi.

AYDIN'I ŞİDDETLİ YAĞIŞ VURDU

Ege Bölgesini etkisi altına alan yağış, Aydın'ın Didim, Kuşadası ve Çine ilçelerini vurdu. Didim'de akşam saatlerinde şiddetini artırdı. Altınkum Mahallesi, Atatürk Bulvarı, İnönü Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi ve 19 Mayıs Caddesi'nde rögarların tıkanması sonucu su birikintileri sürücülere zor anlar yaşattı. Sağanak nedeniyle araçlar yolda kaldı, ev ve iş yerlerini su bastı. Belediye ekipleri suyun tahliyesi için çalışma yaptı. 

Kuşadası ve Çine ilçesinde de evleri şiddetli yağış sonrasında su bastı. Meteorolojinin açıklamasına göre yağışlar bugün etkisin daha artıracak.

BODRUM PERİŞAN OLDU

Şiddetli yağışların vurduğu bir diğer yer ise Muğla'nın Bodrum ilçesi oldu. Akşam saatlerinde etkisini arttıran sağanak nedeniyle yayalar ve sürücüler zor anlar yaşadı. Su birikintileri nedeniyle yol kenarlarında park halinde olan araçlar, güvenli bölgelere götürüldü. Bodrum Meteoroloji Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, 12 saatte metrekareye 48,6 kilogram yağış düştü.

İZMİR'İ SU BASTI

Kentte etkili olan sağanak nedeniyle Yunuslar Alt Geçidi'ni su bastı. Sabah saatlerinden beri devam eden, zaman zaman şiddetini artıran yağmur, kentte hayatı olumsuz etkiledi. Sağanak, bazı cadde ve sokaklarda su birikintilerine ve ulaşımın aksamasına neden oldu.

Halkapınar mevkisindeki Yunuslar Alt Geçidi'ni su bastı. Yolu trafiğe kapatan itfaiye ekipleri, suyu tahliyeye çalıştı. 

Meteorolojinin açıklamasına göre bugün illerde ve bölgelerdeki hava durumu şöyle olacak;

AKDENİZ BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Doğu Akdeniz ile Antalya, Isparta ve Mersin çevrelerinde kuvvetli, Antalya, Adana'nın kuzeyi ile Kahramanmaraş çevrelerinde yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; kıyılarında doğu ve güneydoğu yönlerden kuvvetli (30-50 km/s) olarak eseceği tahmin ediliyor.

ADANAParçalı ve çok bulutlu, kuvvetli, kuzey kesimlerinde yer yer çok kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 18
ANAMURParçalı ve çok bulutlu, kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 18
ANTALYAParçalı ve çok bulutlu, kuvvetli yer yer çok kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 16
MERSINParçalı ve çok bulutlu, kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 18

MARMARA BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin doğusunda sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.En Düşük (°C)En Yüksek (°C)
EDIRNEParçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 10
ISTANBULParçalı ve çok bulutlu, Avrupa Yakası ile öğle saatlerinde il genelinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kuzey kıyılarında yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. 15
KIRKLARELIParçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 11
KOCAELIParçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı 16

EGE BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde Muğla kıyılarında yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; Güney Ege kıyılarında güneydoğu yönlerden kuvvetli (30-50 km/s) olarak eseceği tahmin ediliyor.

A.KARAHISARParçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı 10
DENIZLIParçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı 15
IZMIRÇok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 16
USAKParçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı 11

İÇ ANADOLU BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin doğusunda; sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi, öğleden sonra rüzgarın güneydoğu yönlerden kuvvetli (30-50 km/s) olarak esmesi bekleniyor.

ANKARAParçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 10
CANKIRIParçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 10
ESKISEHIRParçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 10
KONYAParçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 10

BATI KARADENİZ BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra batısı ile akşam saatlerinde bölge genelinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

BOLUParçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yer yer sis ve puslu, öğleden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 14
DÜZCEParçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yer yer sis ve puslu, öğleden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 12
KASTAMONUParçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yer yer sis ve puslu, akşam saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 7
ZONGULDAKParçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yer yer sis ve puslu, öğleden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 15

ORTA VE DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ HAVA DURUMU
Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Orta Karadenizin iç kesimleri, gece saatlerinde, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Gümüşhane ve Bayburt çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; yağmur ve sağanak, gece saatlerinde Gümüşhane ve Bayburt çevrelerinde karla karışık yağmur şeklinde olması bekleniyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ARTVINParçalı ve çok bulutlu 14
SAMSUNParçalı ve çok bulutlu 21
TOKATParçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 11
TRABZONParçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı 18

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, Malatya ile akşam saatlerinden sonra güney ve batı kesimlerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Malatya çevrelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olmak üzere genellikle yağmur ve sağanak, gece saatlerinde Erzincan, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın; öğleden sonra bölgenin batısında doğu ve güneydoğu yönlerden kuvvetli (30-50 km/s) olarak eseceği tahmin ediliyor.

ERZURUMÇok bulutlu, gece saatlerinde karla karışık yağmur, yüksekleri kar yağışlı 5
IGDIRParçalı ve çok bulutlu 9
MALATYAÇok bulutlu, kuvvetli, güney kesimlerinde yer yer çok kuvvetli olmak üzere yağmur ve sağanak yağışlı 12
VANÇok bulutlu, gece saatlerinde karla karışık yağmur, yüksekleri kar yağışlı 10

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ HAVA DURUMU

Parçalı ve çok bulutlu, batısı ile zamanla bölge genelinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğleden sonra Gaziantep, Kilis, Adıyaman ve Şanlıurfa çevrelerinde kuvvetli, Adıyaman çevrelerinde yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; öğleden sonra bölgenin batısında doğu ve güneydoğu yönlerden kuvvetli (30-50 km/s) olarak eseceği tahmin ediliyor.

ADIYAMANParçalı ve çok bulutlu, yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden itibaren kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. 13
DIYARBAKIRParçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra yağmur ve sağanak yağışlı 14
GAZIANTEPParçalı ve çok bulutlu, yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden itibaren kuvvetli olması bekleniyor. 12
SANLIURFAParçalı ve çok bulutlu, yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Yağışların öğle saatlerinde batısında, akşam saatlerinde il genelinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)
20°
kapalı
Günün Anketi Tümü
En Çok Sevdiğiniz Renk Hangisi?
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 05:27
Güneş 06:52
Öğle 12:59
İkindi 16:18
Akşam 18:57
Yatsı 20:16
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Karagümrük 3 7
2. Alanyaspor 3 7
3. Galatasaray 3 7
4. Antalyaspor 3 7
5. Hatayspor 3 7
6. Erzurumspor 3 6
7. Göztepe 3 5
8. Fenerbahçe 3 5
9. Konyaspor 2 4
10. Trabzonspor 3 4
11. Beşiktaş 3 4
12. Sivasspor 3 4
13. Kasımpaşa 3 3
14. Kayserispor 3 3
15. Gaziantep FK 3 2
16. Ankaragücü 2 1
17. Gençlerbirliği 2 1
18. Çaykur Rizespor 3 1
19. Malatyaspor 3 1
20. Denizlispor 3 1
21. Başakşehir 3 0
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 3 7
2. Tuzlaspor 3 7
3. Ankara Keçiörengücü 3 7
4. İstanbulspor 3 6
5. Altınordu 3 6
6. Samsunspor 3 5
7. Adanaspor 3 5
8. Altay 3 4
9. Akhisar Bld.Spor 3 4
10. Bandırmaspor 3 4
11. Giresunspor 3 4
12. Bursaspor 3 3
13. Balıkesirspor 3 3
14. Ankaraspor 3 3
15. Ümraniye 3 3
16. Boluspor 3 1
17. Menemen Belediyespor 3 1
18. Eskişehirspor 3 1
Takımlar O P
1. Leicester City 3 9
2. Liverpool 3 9
3. Everton 3 9
4. Aston Villa 2 6
5. Arsenal 3 6
6. Crystal Palace 3 6
7. Leeds United 3 6
8. Tottenham 3 4
9. Chelsea 3 4
10. Newcastle 3 4
11. West Ham 3 3
12. Brighton 3 3
13. Man City 2 3
14. M. United 2 3
15. Southampton 3 3
16. Wolverhampton 3 3
17. West Bromwich 3 1
18. Burnley 2 0
19. Sheffield United 3 0
20. Fulham 3 0
Takımlar O P
1. Real Betis 3 6
2. Granada 3 6
3. Real Sociedad 3 5
4. Celta de Vigo 3 5
5. Valencia 3 4
6. Real Madrid 2 4
7. Getafe 2 4
8. Villarreal 3 4
9. Atletico Madrid 1 3
10. Barcelona 1 3
11. Sevilla 1 3
12. Levante 2 3
13. Osasuna 3 3
14. Athletic Bilbao 2 3
15. Cádiz 3 3
16. Huesca 3 2
17. Real Valladolid 3 2
18. Eibar 3 1
19. Deportivo Alaves 3 1
20. Elche 1 0
izmir escort escort izmir izmir escort escort antalya porno izle türk porno ucuz takipçi takipçi satın al instagram yorum satın al gramtakipci metin2 pvp serverleri