Bu fotoğrafı sosyal medyadan paylaşınca..

Büyük ikramiye ile aynı numaralara sahip olan bileti sosyal medyadan paylaştı

Bu fotoğrafı sosyal medyadan paylaşınca..

Niğde'de 40 yaşındaki Taner Sanduvaç'ın büyük ikramiye ile aynı numaralara sahip olan milli piyango biletini ağzında tutarak çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinde yayınlaması, büyük heyecan yarattı.

NİĞDE- Yapı kimyasalları ürünleri satan şirket sahibi olduğu belirtilen 40 yaşındaki Taner Sanduvaç, büyük ikramiye ile aynı numaralara sahip olan milli piyango biletini ağzında tutarak çektirdiği fotoğrafı, sosyal paylaşım sitesinde yayınladı. 
Büyük ikramiyenin isabet ettiği "2692160" numaralarla aynı olan biletin fotoğrafı kısa sürede birçok kez paylaşıldı. Bunun üzerine fotoğrafları facebook sayfasından kaldıran Taner Sanduvaç, önce 'Şaka şaka şaka ben bile inandım ya' diye yazdı, sonra da 'Benim ağzımdan duymadığınız hiçbir şey benim sorumluluğumda değildir' diye bir paylaşım daha yaptı. 

12,5 milyon TL isabet eden bileti satan milli piyango bayi Erkan Ersoy da, Taner Sanduvaç'ı tanıdığını ve kendisinden yılbaşı bileti aldığını söyledi.

Henüz kendisine ulaşılamayan Taner Sanduvaç'ın gerçek talihli olup olmadığı anlaşılamazken, bilet üzerindeki rakamlarda oynama yaparak 'şaka' için de böyle bir fotoğraf yayınlamış olabileceği de değerlendirildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2015, 09:27

YORUM EKLE