Böyle Kaza Görülmedi...

İstanbul Küçükçekmece'de ticari bir taksi, trafik kazasına müdahale eden polis ve sağlık ekiplerine çarptı. Kazada ambulans şoförü ile bir polis öldü, 5 kişi yaralandı.

Böyle Kaza Görülmedi...

Küçükçekmece'de ticari bir taksi, trafik kazasına müdahale eden polis ve sağlık ekiplerine çarptı. Kazada ambulans şoförü ile bir polis öldü, 5 kişi yaralandı.


Gece saatlerinde Basınekspres Yolu Havalimanı istikametinde meydana gelen kazada, bir otomobilin bariyerlere çarpması sonucu yaşanan trafik kazasına müdahale eden polis ve sağlık ekiplerine, arkadan gelen ve sürücüsü henüz belirlenemeyen bir ticari taksi çarptı.
Kazada olay yerinde bulunan ambulans şoförü Sadık Yücedağ, polis memuru Çağrı Doğan ve kazaya karışan araçlardaki Samet Vanlı (22), Fatih Kurt (38), Emirhan Kurt (12), Onur Çoban ile ismi henüz belirlenemeyen bir kişi yaralandı.
Çevre hastanelere kaldırılan yaralılardan ambulans şoförü Yücedağ, Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, polis memuru Doğan ise özel bir hastanede hayatını kaybetti. 
Kaza nedeniyle Basınekspres Yolu'nun havalimanı yönünde trafik uzun süre tek şeritten sağlandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2013, 10:12

YORUM EKLE