Başbakan'dan flaş açıklamalar..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kırklareli'nde partisinin düzenlediği mitingde halka hitap ediyor...

Başbakan'dan flaş açıklamalar..

Başbakan Erdoğan konuşmasına muhalefeti eleştirerek başladı. Onlar yaptıklarıyla iftiralarıyla ayakta durmaya çalışıyorlar. Biz yaptığımız eserlerle ayakta duruyoruz.


Bu şehrimiz maalesef ihmal edilmiş. CHP'nin anlayışında belediyecliği bulamazsınız. Biz hastanelerde eskiden sırada bekliyorduk.
Bizim siyasetimizde insan çok önemli. Kırklareli'nde bunların kaç tane eseri var. İstanbul için Yalova'dan su getireceğiz dediler. Getirdikleri su iki tanker...Biz İstanbul'un su sıkıntısını giderdik.
İstanbul dünyanın sayılı temiz kentleri arasına koyduk. Bugün 73 ilimizde artık doğalgaz var.
Modern dünya ne ise Türkiye'de bunu yaşamaya başladı. Eskiden gazeteler maske dağıtıyordu. Hava kirliliğindne dolayı.
BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALACAKSIN
Bir anayasal düzenleme Resmi Gazetede yayınlanmadan Anayasa mahkemesine müracaat edilemez. Ama CHP artık Pensilvanya'dan akıl aldılarsa AYM'ye götürdüler. Bunların işi AYM'den geçer. Bu iş sadece milletten geçer. Çok değil 30 Martta boyunun ölçüsünü alacaksın.
Muhalefet, iftirayla montaj kasetlerle her türlü şeyle Türkiye'yi dünya gündeminden uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Muhalefet şantajla, montaj kastleriyle Türkiye'nin önünü kesmeye çalışıyor.
CHP PENSİLVANYA'NIN KUKLASI OLDU
CHP, Pensilvanya'daki o zat tarafından idare ediliyor. Ellerine kasetler gönderiliyor, montaj kasetler. 90 yıllık CHP, Pensilvanya'daki biri zat tarafından kukla gibi oynatılıyor.
Pensilvanya'daki o zat bir röportajında Cebrail parti kursa ona oy vermem diyor. Şimdi ise bütün kibriyle CHP'yi desteklemeye çalışıyor. Türkiye'yi karıştırıyor.
PARALEL YAPININ NİYETİNİ AÇIKLADI
Aralık'ta iktidarı devirecekler. Olmadı. Ocak'ta devirecekler Tutmadı. Şimdi planları şu; Ak Parti 30 Mart'ta yüzde 35'in altına düşürülecek, Nisan'da da yeni parti kurulacak. Aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış.
Bu ülkenin ulusal güvenliğini tehdit edenler karşısında millet koruma görevini bize verdi. Paralel yapı, adalati işleyemez duruma düşürmeye kalkıyor. Yargı iş göremez, adalet devlet dağıtamaz hale getirmeye çalışıyorlar.
Biz yaptığımız düzenlemeleri, çıkardığımız yasaları paralel yapının oyununu bozmak için çıkardık. Ancak CHP bunlara destek veriyor.
Bu darbe girişimi benim şahşıma yada Ak Parti'ye yönelik değil, direkt Türkiye'yi hedef alıyor. Büyük Türkiye'nin önünü kesmeye çalışıyor.
KENDİLERİ HARİÇ HERKESİ DİNLEMİŞLER
Bir dava dosyasında 3 bine yakın insanı dinlediler. Kendileri hariç herkesi dinlemişler.
ONLARIN İZİNİ SÜRMEYE BAŞLADIK
Biz onların izini sürmeye başladık. Bunların inine gireceğiz ve bunları oradan çıkaracağız. Bu ülkenin ulusal güvenliğini koruma görevimiz var. Türkiye'nin mahrem, gizli konuşmalarını dinlemiş ve bunları da birilerine servis etmişler.
Bizim şimdiye kadar yaptığımız hizmetleri yolsıuzluk yapan bir hümümet yapamaz.Türkiye'de göreve geldiğimizde 26 tane havaalanı vardı, şimdi ise 52...
PARALEL DEVLETE MÜSADE ETMEYECEĞİZ
Devlet içinde devlete müsade etmeyiz, hesabını görürüz. Bu paralel devletin hesabı çok ağır olacak.
TERÖRÜ ÇÖZÜM YOLUNA KOYDUMUZ İÇİN SALDIRIYORLAR
- Artık  şehit haberleri gelmiyor. Silah tüccarları bundan çok rahatsız. Terör meselesini çözüm yoluna koyduğumuz, Türkiye'yi büyütmeye çalıştığımız için bize saldırıyorlar. Büyümede ilk 5'in içerisindeyiz, ihracatımız sürekli artıyor, bu onları rahatsız ediyor. Bütün saldırılara ve oynanan oyunlara dur diyecek sizsiniz.
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2014, 14:32

YORUM EKLE