Ankara'da çok gizli düğün!

MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın oğlu ATO'da düzenlenen ve çok gizli tutulan bir törende dünya evine girdi.

Ankara'da çok gizli düğün!

MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın oğlu Ankara Ticaret Odası'nın konferans salonunda düzenlenen bir törenle dünya evine girdi.

Hakan Fidan'ın oğlu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın yeğeni ile gizli tutulan bir törenle dünya evine girdi. Ankara'da son ana kadar düğünle ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Özel kuryeler vasıtasıyla düğüne sadece 300 kişi davet edildi.

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ

Ankara'daki bu özel düğün töreni için ATO Kongre Merkezi'nde günler öncesi özel güvenlik önlemi alındı. İstihbarat ekipleri tarafından didik didik edilen salon için de yine üst düzey güvenlik önlemi uygulandı.

ERDOĞAN KATILIYOR
Hakan Fidan'ın oğlu için düzenlenen bu özel törene Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı. Erdoğan için özel güvenlik önlemi alınırken, davetlilerin bir bölümü kongre merkezine özel bölümden alındı.

NİKAHI MELİH GÖKÇEK KIYDI 

Ankara Ticaret Odası Congresium Salonu'ndaki nikâhı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı.

Nikahta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Vekili ve Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez de şahitlik yaptı. Tören sonrası çifte evlilik cüzdanını Cumhurbaşkanı Erdoğan takdim etti.
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2014, 10:54

YORUM EKLE