Aile cinayetinde şok detay!

Adana'da girdiği bunalımdan dolayı eşini ve kızını öldüren Hakan Şimşek'in yargılanmasına başlandı. Mahkemede şoke eden bir gerçek ortaya çıktı.

Aile cinayetinde şok detay!

 ADANA'da geçen 19 Nisan'da borcundan dolayı girdiği bunalım sonucu yatağında uyuyan eşi Nazan Şimşek ile kızı Ladin Şimşek'i başına ateş ederek öldüren Hakan Şimşek'in yargılanmasına başlandı. 

Duruşmada yaşananlardan dolayı herkes şoke oldu. Sanık olarak dinlenen kadın katil zanlısının sevgilisi çıktı.

Kadın kuaförü olan Hakan Şimşek, 'yakın akrabayı tasarlayarak öldürme' suçundan 2 kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılandığı Adana 8'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı. Sıkıntılı bir süreçten geçtiğini ileri süren Şimşek savunmasını bir sonraki celse yapacağını belirterek, "En büyük cezayı ben kendime kestim" dedi. Duruşmada tanık olarak dinlenen S.D.'nin sanığın sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

SANIK SEVGİLİSİ ÇIKTI

Cinayetten önce 28 Mart'ta Şimşek'ten olan bir erkek bebek dünyaya getirdiğini anlatan S.D., "Şimşek'in evli olduğunu bilmiyordum. Cinayeti işledikten 1 gün sonra sabah valizle bana geldi. Rüyasında annesini gördüğünü anlatarak ağladı. Annesinin olduğunu söylediği 2 yüzüğü de bana verdi. Evli olduğunu, eşini ve kızını öldürdüğünü, yüzüklerin eşine ait olduğunu sonradan öğrendim" dedi. Duruşma ertelendi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Adana'da 50 yaşındaki Hakan Şimşek, 46 yaşındaki Nazan Şimşek'i yatağında uyurken tabancayla öldürdükten sonra silah sesine uyanan kızı Ladin Şimşek'i de boğuşma sonucu öldürmüştü.
Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2014, 19:55

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süheyl
Süheyl - 5 yıl Önce

böyle vicdansız karaktersiz biri nasıl yaşıyor hala bunu asmaları lazım hatta asmayıp işkence çektirmek lazım ulan insan kendi eşini ve kızını öldürebilir mi ladin benim çok yakın arkadaşım o kıza sen nasıl kıydın hiç elin titremedi mi onları vururken senin Allah belanı versin

zeki gedikoğlu
zeki gedikoğlu - 5 yıl Önce

evlenmesini bildiğimiz gibi boşanmasınıda bilsek belki bu olay olmazdı bence yanlış giden bu