Adres sorduğu adamı...

Bursa'da eşi ile birlikte durakta bekleyen genç adam, kendisine adres soran aracın geri manevra yapması sonucu altında kalarak hayatını kaybetti.

Adres sorduğu adamı...

Edinilen bilgiye göre, kaza 18 Haziran'da saat 06.00 sıralarında meydana geldi. 33 yaşındaki Hakan Bozkurt, eşi Nagihan Topal Bozkurt ile birlikte işe gitmek için Tuna Mahallesi'ndeki evinden çıkıp Yeni Yalova yolu üzerinde otobüs durağında gitti.

Geçen yıl 16 Haziran'da evlenen çiftin yanına yaklaşan bir araç, adres sorduktan sonra yoluna devam etti. 200 metre sonra geri manevra yapan araç durakta otobüs bekleyen Hakan Bozkurt'a çarptı. Hayat arkadaşının gözleri önünde yaralanan Hakan Bozkurt, olay yerine çağırılan 112 ambulansıyla hastaneye kaldırıldı.

Genç adam Devlet Hastanesi'nde 2 gündür süren ölüm kalım savaşına yenik düştü. 

Bir fabrikada işçi olarak çalışan Hakan Bozkurt'un ölümü eşi ve ailesini yasa boğdu.

Savcılık olayla alakalı soruşturma başlattı. Ölümü şüpheli bulunan Bozkurt'un cesedi yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi. 
Oğlunun ölümünde kasıt olduğunu ileri süren baba Şevket Bozkurt, “Oğlum ile gelinimi olay öncesinde arayan numaraların tespitini istiyorum. Oğlumun ölümüne sebep olan kişiden de şikayetçiyim” dedi. 
Olaydan sonra gözaltına alınan sürücünün ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2015, 11:22

YORUM EKLE