Zorlu ve değerli bir maç olacak

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, ''Lazio ile son derece zorlu ve bir o kadar da değerli bir maç oynayacağız'' dedi...

Zorlu ve değerli bir maç olacak
İSTANBUL

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında İsviçreli futbolcu Reto Ziegler ile birlikte Lazio maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, İtalya'nın Lazio takımıyla yarın yapacakları UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçından avantajlı bir skor almak istediklerini söyledi.

Kocaman, İtalya'nın köklü temsilcilerinden biri olan rakiplerinin güçlü bir takım olduğunu vurgulayarak, ''Lazio ile son derece zorlu ama bir o kadar da değerli bir maç oynayacağız'' diye konuştu.

En büyük gücümüz taraftarımız

Aykut Kocaman, her zaman olduğu gibi yarınki maçta da en büyük güçlerinin taraftarları olduğunu söyledi.

Taraftarlarından oyunculara destek vermelerini isteyen Kocaman, Taraftarın gücünü sahada hisseden oyuncularla beraber daha güçlü olacağız'' ifadelerini kullandı.

Rakibimiz de tura bizim kadar yakın

Rakiplerinin çok güçlü ve değerli bir takım olduğunu ifade eden Aykut Kocaman, ''Rakibimizin tura bizim kadar yakın olduğunu bilerek sahada yer almaya çalışacağız'' şeklinde konuştu.

Galatasaray'a başarılar diledi

Kocaman, Galatasaray-Real Madrid maçıyla ilgili bir soru üzerine, çok zor bir karşılaşma olduğunu belirterek, sarı-kırmızılı takıma başarılar diledi. Aykut Kocaman, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın asli görevlerinin, hem kendilerini hem de Türk futbolunu daha da yukarı çekecek hamleleri yapmak olduğunu kaydetti.

Ziegler: İyi oynayarak kazanmamız lazım

Fenerbahçe'nin İsviçreli futbolcusu Reto Ziegler ise Lazio karşısında iyi futbol oynayarak kazanmak istediklerini ifade etti.

Ziegler, kupada çeyrek finale kadar geldikleri için mutlu olduklarını aktararak, ''Çeyrek finalden ötesine gitmek istiyoruz. Bizi Lazio karşısında zorlu bir mücadele bekliyor. Dengeli bir oyun olacak ve çok konsantre olmalıyız. İyi futbol oynayarak kazanmamız lazım'' diye konuştu.

YORUM EKLE