Zamanı gelince 1 dakika durmam

Kocaman, ''Takımla özdeşleşmiş, insanlardan performansımı beğenmeyenler vardır. Merak etmesinler, zamanı gelince burada 1 dakika bile kalmayacağım'' dedi.

Zamanı gelince 1 dakika durmam
BURSA

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk yarıda oyunun kontrolünü sağlamak açısından daha başarılı olduklarını, yüksek pas yüzdesiyle oynamalarına karşın ikili mücadelelerde aynı başarıyı gösteremediklerini, Bursaspor'un da bu sayede oyunun içinde kaldığını söyledi.

İlk yarıda ikili mücadeledeki başarısızlıkları nedeniyle kalelerinde golü bulduklarını belirten Kocaman, ''Sonra eşitliği sağladık ama çok üretken olduğumuzu söyleyemeyiz. Maç ilk yarıda bize daha yakındı. İkinci yarıda özellikle 20-25 dakika Bursaspor'a daha yakındı. Sonuçta iki devreyi avantajlı bitiren iki takım puanları paylaştı. İki takımın oyunlarına uygun ancak isteklerinin dışında bir sonuç ortaya çıktı ortaya'' diye konuştu.

Bir gazetecinin, ''Camiada, 'Alex ve Kocamancılar ayrımı' var. Bir kısım da sizin başarısız olmanızı istiyor, bu konudaki yorumunuz nedir?'' sorusu üzerine Kocaman, şöyle konuştu:

''Beni tanıyanlar bu tür polemiklerde asla ve asla yer almak istemeyeceğimi bilir. Tam tersi sorunlar, problemler varsa çözme için çaba harcayan biriyim. Ama nasıl tanıtıldım, nasıl gösterildim? Bunu değiştirmek için büyük bir çaba sarf etmeyeceğim. Kulübüm adına, takımım adına doğru olduğunu düşündüğüm şeyleri yapacağım.

Sivasspor maçı öncesi soyunma odasında futbolcularımdan böyle bir durumun içinde yer aldığım için özür diledim. Hiç istemediğim şeyler ancak bir gerçek var ki bu tür olaylarla karşı karşıyayız. Bir şekilde üstesinden gelmeye çalışacağız. İş yapacağız, sonuçta iyi olur inşallah. Söylemek doğru mu bilmiyorum ama takımla özdeşleşmiş, takımı seven insanlardan performansımı beğenmeyenler vardır ve bu, çok doğal. Onlar merak etmesinler, zamanı gelince burada bir dakika bile kalmayacağım. Diğer azınlıklara gelince Allah'a havale etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.''

YORUM EKLE