UEFA'dan, Aslan' ı kızdıracak paylaşım!

UEFA Şampiyonlar Ligi resmi Twitter hesabı, Cesare Prandelli'nin gönderilmesinin ardından ilginç bir paylaşımda bulundu.

UEFA'dan, Aslan' ı kızdıracak paylaşım!

6.5 milyon takipçisi bulunan Şampiyonlar Ligi Twitter hesabı, Galatasaray'daki kariyerleri kötü şekilde sona eren Michael Skibbe, Frank Rijkaard, Roberto Mancini ve Cesare Prandelli'nin fotoğrafının bulunduğu tweette "Yeni teknik direktörünüzün hangisi olmasını istiyorsunuz Galatasaray taraftarı?" şeklinde soru sordu.

İtalyan teknik adam Cesare Prandelli'nin Sarı Kırmızılı ekiple yollarının ayrılması Avrupa basınında geniş yer bulurken UEFA'nın bir resmi hesabının bu şekilde bir tweet atması Galatasaraylı taraftarı çılgına çevirdi.

Paylaşımda bulunan Şampiyonlar Ligi Twitter hesabının neden böyle bir paylaşım yaptığı bilinmezken, geri adım atıp atmayacağı da merak konusu.

Temsilcilerimize bir övgüde UEFA'dan


UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele veren temsilcilerimiz Beşiktaş ve Trabzonspor'un başarısına bir destek de UEFA'dan geldi..
galatasaray-Cesare Prandelli-anlaşma-UEFA-
UEFA’dan meşale soruşturması

UEFA'dan yapılan yazılı açıklamada, UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu'nun disiplin soruşturması açma gerekçeleri arasında, maç sırasında ırkçı davranışlar, tribünde karışıklık yaşanması, çevreye zarar verme girişimi, meşale yakılması ve sahaya fırlatıl.

Bu haberler nasıl geliyor? Bu haberler, okuduğunuz haberin başlık ve özetindeki geçen kelimelere göre otomatik olarak listelenmektedir. Haberler konu ile ilgili olmayabilir.
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 21:40

YORUM EKLE