Sneijder'in menajeriyle masaya oturdu

Galatasaray Yönetimi, Sneijder'in menajeri Albers'le masaya oturdu. Ne konuştular? İşte detaylar...

Sneijder'in menajeriyle masaya oturdu

Prandelli'nin Trabzonspor maçında yedek bıraktığı Wesley Sneijder'in menajeriyle Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst masaya oturdu.

Sözleşmesi 2016 sonunda bitecek olan Sneijder için fikir alışverişinde bulunulurken, oyuncunun menajeri Guido Albers, Sneijder'e teklifler olduğunu yönetime iletti. 

 
Galatasaray yönetimi ile Sneijder'in menajeri arasındaki kritik zirvede taraflar durum değerlendirilmesi yaptı.

Menajer Albers, Galatasaray yönetimine Sneijder'e olan teklifler iletti. Albayrak ve Dürüst ise sözleşmenin uzatılması fikrini sundu.

Taraflar arasında henüz bir rakam konuşulmadı, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Galatasaray yönetiminden, Sneijder'in sözleşmesi uzatılacaksa yakın zamanda uzatılması talebi geldi.

Wesley Sneijder'ın menajeri konuştu: "2016'dan sonra....
 
Galatasaray'daki geleceği tartışma konusu olan yıldız futbolcunun menajeri önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Teknik Direktör Cesare Prandelli'nin Trabzonspor maçında ilk 11'e almamasıyla bir kez daha gündeme oturan Wesley Sneijder'in durumuyla ilgili menajeri Guido Albers önemli açıklamalarda bulundu.

açıklamalarda bulunan Albers, Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi'nde Anderlecht ile oynanacak maç öncesi yönetimle biraraya geleceklerini belirtti.

"WESLEY'NİN TEK SORUNU VAR..."

Yıldız futbolcunun yüzde yüz olarak hazır olduğunu vurgulayan Albers, "Neden oynatılmadığını bilmiyoruz. Wesley'nin tek sorunu var. O da sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağı konusundaki belirsizlik. Bu sorunu çözmek için de yöneticilerle bir araya geleceğim." dedi.

"2016'DAN SONRA..."

Albers, başarılı orta saha oyuncusunun sözleşmesinin 2016 yılının Haziran ayında sona ereceğini hatırlatırken, "Ancak Wesley bu tarihten sonra da Galatasaray'da kalmak istiyor." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Albers'in Galatasaray yönetimiyle gerçekleştireceği toplantıya Teknik Direktör Cesare Prandelli'nin katılmayacağı da kaydedildi.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 19:33

YORUM EKLE