'Podolski gelebilir'

Önümüzdeki sezon uygulanacak yeni yabancı kuralı ile birlikte eli rahatlayacak Türk takımları, transferde oldukça hareketli günler yaşayacak.

'Podolski gelebilir'
Spor Toto Süper Lig'de 2015-2016 sezonuyla birlikte hayata geçecek yeni yabancı kuralı, daha önce Türkiye'ye transferi söz konusu olan, ancak yabancı kontenjanındaki sınırlamalar nedeniyle transferi gerçekleşmeyen bazı yabancı oyuncuların transferi konusunda fırsat yaratacak. 

Bunlardan bir tanesi, kış transfer döneminde Arsenal'dan Inter Milan'a kiralık giden Lukas Podolski

'Her şey olabilir'

Bir kaç transfer döneminden bu yana Galatasaray'ın gündeminde olan ve Sarı-Kırmızılıların Arsenal'la İstanbul'da oynadığı maçtan sonra yönetici ve kulübün profesyonelleriyle fotoğraf çektirip samimi görüntüler veren Polonya asıllı Alman futbolcu ile ilgili olarak, Türk temsilcisi Ali Pektaş, "Yaz döneminde Türkiye'ye transfer olabilir" dedi.    

'Her yaz Türkiye'de tatil yapıyor'

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Pektaş, "Inter Milan'la kiralık olarak yaptığımız sözleşme, sezon sonunda bitiyor. Sonrasında ise Arsenal'la bir yıllık sözleşmesi kalıyor. Gelecekle ilgili olarak tek şey söyleyebilirim. Her şey olabilir. Türkiye de olabilir. Neden olmasın. Kendisi Türkiye'yi çok seviyor. Tatilini de her sene Türkiye'de yapıyor. Burada futbol oynamaya da çok sıcak bakıyor. Her şey olabilir. Lukas Podolski'nin Türkiye'ye gelme ihtimali var" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 15:06

YORUM EKLE