Kimlikleri deşifre oldu!

Fenerbahçe kafilesine düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili gözaltına alınan 2 kişinin kimlikleri deşifre oldu.

Kimlikleri deşifre oldu!

Fenerbahçe kafilesine düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili gözaltına alınan 2 kişinin kimlikleri öğrenildi.

Silahlı saldırıda gözaltına alınan şüphelilerden Nihat S.'nin ağabeyi Nevzat S, yakınlarıyla Trabzon İl Emniyet Müdürlüğüne geldi. 

Burada gazetecilere açıklama yapan Nevzat S, kardeşinin minibüsçülük yaptığını anlatarak, şunları söyledi: "Kardeşim minibüsçülük yapar. Teyzeminoğlu Emre A. da otobüsçülük yapar. Her gün o güzergahtan gelir giderler. O saatte olay yerinden araba geçmiş. Nedir yani bu? Neymiş bu plaka buradan geçti. Kardeşim oradan saatlerce araba geçiyor. Geliyorlar bunu Sürmene'den birilerine mal etmeye çalışıyorlar. Bu devletin acizliği benim görüşüm. Suçlu insanlar bir yerde gezecek. Suçsuz insanları evinden yurdundan alıp saatlerce sorgulayacaksın. Sorgulama yapabilirsin ama suçlu insanlara yapılır sorgulama. Yazık bu. Bir şey söyleyemiyorum. Her gün o güzergahtan gelir giderler"


''ÖYLE BİR ÇOCUK DEĞİL''
Şüphelilerden Emre A'nın işvereni İbrahim Yıldız, yaptığı açıklamada, Emre A'nın yanında çalıştığını, Nihat S'yi de tanıdığını söyledi.

Emre A'nın suçlu olduğuna inanmadığını ifade eden Yıldız, "Öyle bir çocuk değil, yapacağına ihtimal vermiyorum. Benim muavinim, yanımda çalışan çocuk. Olayın ardından kendisiyle görüştük. Rize'ye gidecekti o gün. Ben Emre'nin yaptığına ihtimal vermiyorum. Ben her türlü kefilim. Çünkü çocuk bir sineği dahi incitmiyor. Yürümekten aciz bir çocuk. Çocuk kavga olsa kaçar. Gider, ben kavga ederim. O ağlar sızlar. Kullanılmış olma ihtimalini Allah bilir" diye konuştu.
İSİMLERİ DEŞİFRE OLDU
Ensonhaber.com Anadolu Ajansı'nın soy ismini vermediği zanlıların kimliğini deşifre etti. Zanlılardan Emre Altıntaş'ın, olayın yaşandığı gün Facebook hesabından fotoğraf ve video paylaştığı ortaya çıktı.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 14:05

YORUM EKLE