Gudmundsson'den Çok Konuşulacak Açıklama..

A Milli Takımımızın İzlanda'ya mağlup olduğu mücadelenin ardından rakip takımın futbolcusu Gudmundsson'den çok konuşulacak açıklama.

Gudmundsson'den Çok Konuşulacak Açıklama..

A Milli Takımımızın, 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında  İzlanda'ya 2-0 mağlup olduğu mücadelenin ardından Johann Berg Gudmundsson'den çok konuşulacak açıklamalar geldi..

Johann Berg Gudmundsson, Fatih Terim'in hava şartları ile ilgili yakınmasını değerlendirilmesi istenince, "Türkiye'nin iyi oyuncuları var, fakat teknik direktörleri bu hava sıcaklığına alışık olmadıkları gibi saçmalıklardan mı bahsediyor? Bu futbol, 11'e 11 oynanıyor ve 1 de top var. Böyle mızmızlanmanın anlamı yok. Eğer böyleyse zaten bahaneyle başlamışlar ve biz bunu kullanarak daha iyi bir takım olduğumuzu gösterdik" şeklinde şok bir cevap verdi.


"MUHTEŞEM BİR TAKIM OLDUĞUMUZU GÖSTERDİLER"

Mücadeleyi değerlendiren Gudmundsson, "Daha fazla gol atabilirdik. Harika bir maç çıkardık ve harika bir maç çıkardım. Herkes müthiş onadı ve evimizde ne kadar muhteşem bir takım olduğumuzu gösterdik. Hiç pozisyon bulamadılar. Tamamen kontrolümüzdeydi maç" ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE