Fenerbahçe'ye tavsiye

Ali Şen: "Ligde 18 şampiyonluğumuz var. Bu sezon önceliğimiz Avrupa olsun ve kupayı alalım."

Fenerbahçe'ye tavsiye
İSTANBUL - Serdal Kalaycı

Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanlarından Ali Şen, sarı-lacivertli takımın UEFA Avrupa Ligi'ne odaklanmasının 3 kulvardaki şampiyonluk hedeflerinden daha önemli olduğunu savundu. 

Şen, Avrupa arenasında yakalanan fırsatın değerlendirilmesi gerektiğini belirterek, ''Bence Amsterdam'a gidelim, Avrupa kupasını alalım. Süper Lig'de çok kupamız var. 18 kez şampiyon olduk. Bundan sonra yine şampiyon oluruz. Bu sezon önceliğimiz Avrupa olsun ve kupayı alalım. Bunu her şeyin önünde tutuyorum'' dedi.

Ali Şen, kulüp başkanlığı yaptığı 1995-1996 sezonunda elde edilen şampiyonluğun ardından sarı-lacivertli takımdan gönderdiği futbolcu Aykut Kocaman için övgü dolu sözler söyledi.

Yıldızının barışmadığını ifade ettiği Kocaman'ın, 3 Temmuz sürecinden sonraki duruşu ve yönetimini hayatı boyunca unutmayacağını vurgulayan Şen, "Aykut Kocaman, 3 Temmuz'dan sonraki bütün yönetim tarzıyla gönlümde yer aldı. En zor günlerde çok işler başardı. Bundan dolayı ben Aykut Kocaman'ı ve 3 Temmuz'dan sonraki yönetimini hayatım boyunca hiç unutmayacağım" diye konuştu.

YORUM EKLE