Ev sahipliği desteği verilecek

Turgay Demirel,  Avrupa Challenge Kupası'nda dörtlü finale kalan Pınar Karşıyaka'nın, final maçlarına ev sahipliği yapması için gereken desteği vereceklerini söyledi..

Ev sahipliği desteği verilecek
İZMİR - Ali Korkmaz

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, FIBA Erkekler Avrupa Challenge Kupası'nda dörtlü finale kalan Pınar Karşıyaka'nın, final maçlarına ev sahipliği yapması için gereken desteği vereceklerini söyledi.

AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Turgay Demirel, dörtlü finalin İzmir'de yapılması için geçen hafta Kayseri'de bulunan FIBA Genel Sekreteri Patrick Baumann'la bir araya geldiklerini ve kendisiyle bir kez daha görüşeceklerini belirterek, şöyle konuştu:

''Karşıyaka'nın bu organizasyona ev sahipliği yapabilmesi için gereken desteği mutlaka vereceğiz, eksikler varsa onları tamamlayacağız. İzmir'de basketbol her zaman başka olmuştur. Karşıyaka basketbola her zaman büyük heyecan getiren ve destek veren bir camia oldu. Böyle bir finale ev sahipliği yapmak ve burada başarılı olmak bu camianın bugüne kadar basketbola yaptığı yatırımın karşılığında son derece hakları. Bizim de her türlü desteğimiz onlarla birlikte olacak.''

YORUM EKLE