Dört Büyükler'e büyük darbe! Çekiliyorlar..

Yıldız Holding’in Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker, “Şike ve şiddet olayları sebebiyle yatırımın karşılığını alamadık. Bu yüzden futbola destek vermeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Dört Büyükler'e büyük darbe! Çekiliyorlar..
 Futbol kulüplerine 36 milyon lira bütçe ayıran Ülker, sponsorluktan vazgeçiyor. Yıldız Holding’in Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker, “Şike ve şiddet olayları sebebiyle yatırımın karşılığını alamadık. Bu yüzden futbola destek vermeyeceğiz.” dedi.
Önceki yıllarda Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’a sponsorlukları ile dikkat çeken Ülker, futbol kulüplerine destek vermeme kararı aldı. Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding’in Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker, şike ve şiddet olayları sebebiyle yaptıkları yatırımın karşılığını alamadıklarını söyledi. ‘Mutlu anlar’ sloganı ile hareket eden

Ülker’in mutsuzluklarla özdeşleşemeyeceğini kaydeden Şeker, “36 milyon dolara yakın futbol sponsorluğuna bütçe ayırdık. Fakat kulüplere verilen cezalar oluyor. Maça sadece kadın ve çocuklar girebiliyor. Biz ödediğimiz bedelin karşılığında maksimum reyting, maksimum seyirci ve eğlence isteriz. Bizim markamız mutlu anlar noktasıyla hayatta var. Kimse markasını şiddet ortamı içerisinde görmek istemez. Bu bizi rahatsız ediyor.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2014, 18:09

YORUM EKLE