Diego'dan : Zor karşılaşma olacak

Sakatlık sürecini atlattığını ve kendisini çok iyi hissettiğini belirten Brezilyalı oyuncu Diego Ribas, Bayburt Grup Özel İdare maçından galibiyetle ayrılacaklarını inandığını ifade etti.

Diego'dan : Zor karşılaşma olacak

Bayburt yolculuğu öncesinde Sabiha Gökçen Havalimanı’nda FB TV mikrofonlarına konuşan Diego  Ribas, öncelikle sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

Kendini iyi hissettiğini belirten Ribas, “Çok iyiyim.

Kendimi iyi hissediyorum. Sakatlığım sürecinde takımdan ayrı kalmak kolay olmadı. Çok çalıştım takımla beraber olabilmek için. Hazır olmak için elimden geleni yaptım” dedi.

Yarın deplasmanda Bayburt Grup Özel İdare oynayacakları kupa maçına da değinen Brezilyalı oyuncu, “Mutlaka zor maç olacaktır. Karşımızda iyi savunma yapan, iyi koşan, iyi mücadele eden bir takım olacak.

En iyisini ortaya koymak istiyoruz. Hedefimiz galibiyet. Galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum “ ifadelerini kullandı.

Sakatlık sürecini atlattığını ve kendisini çok iyi hissettiğini belirten Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncumsu Diego Ribas, Bayburt Grup Özel İdare maçından galibiyetle ayrılacaklarını inandığını ifade etti.
Bayburt yolculuğu öncesinde Sabiha Gökçen Havalimanı’nda FB TV mikrofonlarına konuşan Diego Ribas, öncelikle sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi. Kendini iyi hissettiğini belirten Ribas, "Çok iyiyim. Kendimi iyi hissediyorum. Sakatlığım sürecinde takımdan ayrı kalmak kolay olmadı. Çok çalıştım takımla beraber olabilmek için. Hazır olmak için elimden geleni yaptım" dedi.
Deplasmanda Bayburt Grup Özel İdare oynayacakları kupa maçına da değinen Brezilyalı oyuncu, "Mutlaka zor maç olacaktır diye düşünüyorum. Karşımızda iyi savunma yapan, iyi koşan, iyi mücadele eden bir takım olacak. En iyisini ortaya koymak istiyoruz. Hedefimiz galibiyet. Galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum " ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 14:28

YORUM EKLE