Bilic'i resmen istedi

Sırp menajer Danko Dikic, Kartal'ın teknik patronuyla ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Bilic'i resmen istedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in menajeri Danko Dikic, Sırp basınına Slaven Bilic'le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bilic'in Türkiye'de çok popüler hale geldiğini ifade eden Dikic, "İstanbul'da çok fazla ilgi görüyor. O kadar popüler ki taraftardan kaçacak duruma geldi.

Futbolseverler Slaven'i 100 metre öteden bile görseler, boynuna atlamaya çalışıyorlar" diye konuştu.

Bilic'in, teknik adamlık kariyerinde üst düzey bir seviyeye geldiğini ifade eden menajer Dikic, yakın bir süre önce Bundesliga ekibi Schalke 04'ün yaptığı teklifi de ilk kez açıkladı.


Sırp menajer, "Schalke, Di Matteo'yu göreve getirmeden önce bize bir teklifte bulundu. Ama Slaven Bilic, 'Schalke büyük bir kulüp ama teklifi kabul edemem' karşılığını verdi. Beşiktaş'ta devam etmek istedi" diye konuştu.

sırp-beşiktaş-danko dikiç

Adalılar takipte

Slaven Bilic'in, Almanya'da Hamburg'u çalıştırmak gibi bir ideali olduğunu savunan Danko Dikic, "Hamburg dışında İngiliz kulüplerini yönetmek de kariyer planları arasında yer alıyor" dedi.

Bu açıklamalar sonrası İngiliz ekibi Newcastle United'ın Slaven Bilic'le ilgisinin ortaya çıkması da Beşiktaş taraftarını hayli tedirgin edecek gibi...
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 17:46

YORUM EKLE