Avantaj yakalamak istiyoruz

Aykut Kocaman, UEFA Avrupa Ligi (C) Grubu'nda AEL Limasol takımıyla yapacakları maçlardan sonra grupta daha büyük bir avantaj yakalamak istediklerini söyledi.

Avantaj yakalamak istiyoruz
LEFKOŞA - Alim Tunçay

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, karşılaşmanın oynanacağı GSP Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, rakipleriyle arka arkaya iki maç yapacaklarını hatırlatarak, ''İki maç sonunda çok daha büyük bir avantaj yakalamak istiyoruz. Limasol ise tekrar iddiasını ortaya koyabilmek için karşımızda olacak.

Yarınki maçta güçlü bir şekilde gruptaki varlığımızı hissettirmek istiyoruz. Ayrıca sporun ve futbolun ayrıştırıcı tarafının değil, birleştirici tarafının yarın sahanın içinde ve dışında olması en büyük temennim'' diye konuştu. 

Aykut Kocaman, bir soru üzerine takımın kendi standartlarının altında seyrettiğini, bunun en önemli nedeninin ise düşündükleri ve planladıklarından farklı bir şekilde fazla sayıda oyuncu değişiminin yaşanması olduğunu aktardı.

Kocaman, AEL Limasol maçı kadrosunda olan Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'ın oynayacak durumda olduğunu vurgulayarak, ''Buraya gelirken 'acaba' diye düşündüğümüz hiç oyuncu yok. Yarın en güçlü kadromuzla sahada yer almaya çalışacağız'' diyerek sözlerini tamamladı.

 

YORUM EKLE