Aslan'a Kazak piyangosu!

Sarı-Kırmızılı kulübe nihayet iyi bir haber geldi. Galatasaray, Samruk Kazyna Kazakistan Milli Devlet Fonu ile 5 yıllık sözleşmeye imza atmaya hazırlanıyor. Formadaki göğüs reklamının kasaya getirisi 40 milyon euro olacak.

Aslan'a Kazak piyangosu!
Maddi açıdan zor günler geçiren Sarı-Kırmızılı kulübe nihayet iyi bir haber geldi.

Galatasaray, Samruk Kazyna Kazakistan Milli Devlet Fonu ile 5 yıllık sözleşmeye imza atmaya hazırlanıyor.

Kazaklar üşütmeyecek!

Hep kötü şeyler olacak değil ya...

Her zaman Galatasaray'ın giderleri, harcadığı paralar, borçları konuşuluyor. Bu kez durum farklı. Ocak ayında maddi gelir sağlamak için başta Sneijder, olmak üzere futbolcu satışına hazırlanan, bu sayede 30 milyon Euro gelir bekleyen Galatasaray tasarruf için çaycıyı bile işten çıkardığı haberleriyle medyada konu olmuştu. Şimdilerde yüklü miktarda bir para kasaya konulacak. Nasıl mı? Kazaklar sayesinde...

Satış yok, reklam var!

Son günlerde en çok konuşulan konulardan biri, kulübün Kazaklar'a satılacağıydı. Ancak başkan Duygun Yarsuvat bunu yalanladı. Ancak farklı bir gerçek ortaya çıktı. Türkiye'de Şekerbank'ın da ortaklarından Samruk Kazyna Kazakistan Milli Devlet Fonu, sarı-kırmızılı kulüp ile 5 yıllığına söz kesti. Anlaşmayı sağlayan isim Ticaret ve Medya Direktörü Kerem Ertan olurken 2015-16 sezonunda forma göğüs reklamında yer alacak olan Kazakistan Milli Devlet Fonu, ödemeyi de 2015'in ilk ayları içinde yapacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2014, 19:19

YORUM EKLE