Arda Turan: Türk Bayrağını Dalgalandırmak İsterdim;

Atletico Madrid'in yıldızı milli futbolcu Arda Turan, "Finalde kaybetmiş olsak da, sonuçta çok önemli bir iş yaptık" dedi.

Arda Turan: Türk Bayrağını Dalgalandırmak İsterdim;

Atletico Madrid'in yıldızı milli futbolcu Arda Turan, "Finalde kaybetmiş olsak da, sonuçta çok önemli bir iş yaptık. Türk bayrağını dalgalandırmak isterdim." dedi.

MAÇIN ARDINDAN KONUŞTU

Şampiyonlar Ligi Finali'nde Real Madrid'le oynanan karşılaşma sonucunda normal süresi 1-1 berabere biten maçın ardından uzatmalarda rakibine 4-1 mağlup olan Atletico Madrid'de yıldız futbolcu Arda Turan, maçın ardından açıklamalarda bulundu."2

DAKİKA DAYANSAK..."

Arda Turan, finalde yenilmelerine rağmen önemli bir şey yaptıklarını hatırlatarak, "Bu gibi durumlarda ikinci olduğunda seni kimse hatırlamaz. Kazanmaya çok yaklaşmıştık. Şimdi önümüzdeki sezona hazırlanacağız. Bir önceki sakatlığımda sadece darbeye bağlı bir sakatlıktı. Senede 50 maç oynayan bir futbolcu grubuyuz. Ayrıca bugün 2 dakika daha dayansaydık Şampiyonlar Ligi şampiyonu olacaktık." ifadelerini kullandı.

"TÜRK BAYRAĞINI DALGALANDIRMAK İSTERDİM"

arda turan-türk bayrağı-milli gurur-Turan, "Bende dünkü antrenman sonra spring atamıyordum. O yüzden oynayamadım. Real Madrid karşısında her şeyi denedik.

Finalde kupayı kazanıp, Türk bayrağı dalgalandırmak isterdim. Kupa ellerimiz arasındaydı.

Artık yapacak bir şey yok, Allah bir mani vermese önümüzdeki sezona bakacağız." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2014, 23:02

YORUM EKLE