Abdürrahim Albayrak Cesare Prandelli'yi sorguya çekti!

Futbol şubesinin sorumlusu Abdurrahim Albayrak, Trabzonspor hezimeti sonrası Cesare Prandelli'yi altı saat boyunca sorguya çekti. Albayrak'ın istifa çağrısı yaptığı İtalyan teknik adam, parasını istedi.

Abdürrahim Albayrak Cesare Prandelli'yi sorguya çekti!

Prandelli, göreve başladığı günden bu yana arkasında duran Galatasaray'ın yeni yönetiminin de sabır taşını çatlattı.

Trabzonspor karşısında alınan farklı mağlubiyet ve etkisiz futbol üzerine çileden çıkan Abdurrahim Albayrak, dün kader arkadaşı Ali Dürüst ile birlikte altı saat boyunca İtalyan teknik adamı sorguya çekti...

Florya'daki olağanüstü zirvede, Prandelli'nin oyuncu seçimlerinden, taktik kurgusuna kadar tüm uygulamaları masaya yatırılırken, istifası istenen teknik adam, "Paramı almadan asla" dedi. İşte o zirveden taşanlar:

Wesley Sneijder nasıl oynamaz?

Albayrak, toplantıya Sneijder dosyasını açarak başladı. Yıldız oyuncunun Kasımpaşa maçında da yedek kaldığını ve bu durumun yönetiminin bir operasyonu olarak algılandığını aktaran Albayrak, "Hem maçı kaybettik hem de bizi Sneijder'i izlemek için bilet alan taraftarın önüne attın" diyerek sert çıktı.


Ceza sahasına bile giremiyoruz!

Albayrak-Dürüst ikilisi sonrasında Prandelli'ye son yılların en kısır Galatasaray takımını izlediklerini hatırlattı ve "Beş aydır çalışmanıza rağmen neden takım hiç gelişme gösteremiyor? Sadece Burak'ın yapacağı koşular ve duran toplardan gol arıyorsunuz. Çift forvet konusunda neden bu kadar katısınız?" sorusunu yöneltti.

İstikrarlı bir 11 kurmak çok mu zor?

Prandelli'ye yapılan üçüncü büyük eleştiri ise 'kadro istikrarı'na ilişkindi... Albayrak ile Dürüst, hücum gücü dibe vuran Galatasaray'ın savunmada da en bonkör dönemini yaşadığını vurguladı ve "İlk 11 sürekli değişiyor ama gelişme gösterebilen hiçbir futbolcu yok!" serzenişinde bulundu.

Karşılılklı rest çekildi

Prandelli'nin topu Aysal yönetimine atan yanıtları Albayrak-Dürüst cephesinde büyük hayal kırıklığı yaratırken, istifası istenen İtalyan teknik adam, tazminatını istedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:36

YORUM EKLE