Sarıgül CHP'de

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Mustafa Sarıgül'ü ziyaret etti. Ziyaret sonrasında yapılan basın açıklamasında konuşan Adana Keskin, "Yıldız gibi parlayan Sarıgül'ün yuvasına, CHP'ye dönme kararını kutluyoruz. Hoşgeldin Sarıgül" dedi.

 Sarıgül CHP'de

 CHP yöneticisi Adnan Keskin Mustafa Sarıgül'ü ziyaret ediyor. Keskin, Sarıgül'ün CHP'ye başvuru yaptığını açıkladı.


CHP'den Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'e ilk resmi ziyaret. Adnan Keskin ve İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile beraberindeki heyet Şişli Belediyesi'ne geldi. Basının yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Adnan Keskin, Sarıgül'ün resmi başvurusunu yaptığını açıkladı.

CHP heyeti ve Sarıgül şu dakikalarda başbaşa görüşme gerçekleştirdi. Toplantının ardından CHP heyeti ile Mustafa Sarıgül beklenen açıklamayı yaptı.
Adnan Keskin ve beraberindekileri beklerken kendisini desteklemeye gelen taraftarlarına, “Bugün 

Sarıgül ise yaptığı açıklamada "Mübarek Cuma öncesi bugün hayırlı bir gündeyiz. Yurttaşlarımızın bir kısmını değil, tamamını kucaklayacağız." dedi.

KESKİN ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, adı CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı için geçen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ü makamında ziyaret etti.

Sarıgül, Keskin ve Salıcıyı kapıda çiçeklerle karşıladı. Sarıgül, saat 11.30 sıralarında geldiği Şişli Belediyesi binası önünde karşılama için bekleyen kalabalığa "Bugün tarihi bir gün. Siz bugüne tanıklık ediyorsunuz. Lütfen basın mensuplarının önünü açalım ve çalışmalarına müsade edelim. Misafirlerimizi iyi bir şekilde karşılayalım" diyerek seslendi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, saat 12.30 sıralarında belediye binası önüne geldi. Keskin ve Salıcı’ya çiçek takdim eden Sarıgül, konuklarıyla birlikte binaya girdi. 

Sarıgül, daha sonra makamında CHP heyeti ile basına görüntü verdi.


Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2013, 14:44

YORUM EKLE